T Coin Nedir ? T Coin Yorum , Analiz !

t coin yorum

Popüler altcoinleri arasına girmeyi başaran T Coin kullanıcılar arsında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı . Peki tam olarak , T Coin Nedir ? T Coin Yorum , Analiz ! 

Threshold, web3 uygulamaları için düğümlerden oluşan merkeziyetsiz bir ağ aracılığıyla bir grup eşik değerli kriptografi hizmeti sunarak kullanıcı egemenliğini güçlendiren bir platformdur .

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

T Coin Nedir ?

Threshold, merkezi otoritelerin tesiri veya bu otoritelere güvenme zorunluluğu olmadan dijital varlıklar için daha fazla kullanılabilirlik sunmak amacıyla eşik kıymetli kriptografi kullanarak bu ödün verme sorununu çözmeyi amaçlamaktadır .

Threshold ekosistemi, NuCypher ve Keep Networks‘ün tek bir merkeziyetsiz ağ altında birleştirilmesiyle yaratılmıştır. Threshold, düğümlerden oluşan merkeziyetsiz bir ağ aracılığıyla web3 uygulamaları için bir grup eşik değerli kriptografi hizmeti sunar.

T Coin , Threshold platformunun ana tokenidir .

T Coin Yorum

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından T Coin için en güvenilir fiyat yorum tahminlerini topladık.

T Coin Yorum 2022

T Coin yorum için 2022 yılına dair farklı görüşler var. TradingBeast, 0.016101$’a doğru bir gerileme bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~0.0122$ fiyat performansı bekliyor . Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 0,06 doları bulan Threshold’un gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli ve yüksek tahminleri bulunuyor .

T Coin Yorum 2023

T Coin 2024 için görüşler şu şekilde . TradingBeast’s, 2023 için T Coin ‘in fiyatının Aralık ayına kadar 0.058249 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Threshold’un geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, T Coin  fiyatının o zamana kadar ~0.086$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, T Coin fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te ~0.0194$ civarında fiyat veriyor.

T Coin Yorum 2024

2024 için T Coin yorumları ve fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak negatif, bazı analistler 0,004262$–0,0271$ aralığında (TradingBeast, WalletInvestor) fiyatlar vaat ederken, PricePrediction.net farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 0,13$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

T Coin Analiz

T Coin Teknik Analiz ,  kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu T Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. T/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

İlginizi Çekebilir !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.