Trend Listesine Giren TiFi Token (TIFI) Nedir?

tifi token

 TiFi Token (TIFI), Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından geliştirilmektedir. Peki tam olarak TiFi Token (TIFI) Nedir, Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

TiFi Token (TIFI) Nedir?

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve TiFi Bank adında bir Merkezi Olmayan Borsa içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans eko inşa ediyor. TiFi Token, Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından geliştiriliyor. TiFi’nin Allverse yolculuğuna doğru ilk adımıdır. Token, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor ve insanları token ile yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya teşvik eden birkaç çekici özellik sunuyor ve ayrıca TiFi Token‘ı harika bir servet üreticisi haline getiriyor.

TiFi, metaverse ve evreni birleştiren alan için finans ekosistemi olan tüm finans için çözüm oluşturan yenilikçi bir merkezi olmayan kripto paradır. İnsanları metaverse ve evrende ticaret, takas ve yatırım için TiFi tokenlerini kullanmaya teşvik eden kripto para dünyasına yeni bir çözüm getirdi.

TiFi projesinin amacı, Metaverse ve Universe’yi birleştiren bir ekosistem inşa etmektir. Ekosistem, kripto ticareti, mal satın alma ve takas için kullanılan DEX, NFT platformu ve mobil uygulamayı içermektedir.

TiFi token enflasyon karşıtı bir kripto para birimidir. TiFi merkezi olmayan akıllı sözleşmesi, bir işlem gerçekleştiğinde toplam arzdan küçük bir kısmı çıkararak tokenları otomatik olarak yakar. Bu arada, yansıma ödülü ve gelecekteki stake faizleri, işlem ücretinin küçük bir kısmından alınır, bu nedenle her token sahibi kazanırken toplam TiFi token arzı asla artmaz.

Önerilen Makaleler

Transfer Ödülü = %1: Her sahip, tokenları başka bir cüzdana aktarırken tokenların %1’ini geri alabilir, bu da TiFi tokenını ödeme kripto para birimi olarak teşvik eder.

Yansıma Ödülü ≥ %0,6: İşlem hacminin bir kısmı (token satışı için %1.2 ve diğer durumlar için %0.6) her TiFi token sahibine dağıtılacaktır. Ödülü, tüm hissedarlar arasında belirteç hisse oranı ile alacaksınız.

Yanma Oranı ≥ %0,2: TiFi token değerini artırmak için işlem hacminin küçük bir kısmı (token satışı için %0.4 ve diğer durumlar için %0.2) yakılacaktır. Ve toplam arz azalmaya devam edecek.

Bahis Koruma Oranı ≥ %0,2: İşlem hacminin küçük bir kısmı, hisse ödüllerini ödemek için TiFi Bank tarafından tutulacaktır. Enflasyonu önlemek için tüm ödüller yeni tokenlar basılmadan ödenir.

Düşük Gaz Ücreti: TiFi akıllı sözleşmesi BSC (Binance Akıllı Zincir) üzerinde çalıştığından, gaz ücreti Ethereum Ağındaki işlemlerden çok daha düşüktür.

Likidite Havuzu Kilitli : TiFi tokenınınLikidite Havuzu, ödüller kazanılırken TiFi değerini sahibinin cüzdanlarında tutmak için kilitlendi.

tıfı token

TIFI Nasıl Alınır?

TIFI Token alım yapmaya karar verdiğiniz zaman kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra olduktan sonra öncelikli işlem kimlik doğrulamasıdır. Kimlik ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.