Luna Yorum Temmuz 2022

luna yorumları temmuz 2022
Abone Ol 

Bu yazımızda kripto para piyasasına yeni bir şekilde giriş yapan Luna ‘yı ele alacağız . Çöküş ardından yeniden üretime geçen Terra ekibi yeni Luna ‘yı piyasaları sokmuştu . Peki kıdemli analistler Luna hakkında yorumları nedir ? Luna Yorum Temmuz 2022 !

Kripto para piyasasında yer alan çöküşün başlangıcı olarak nitelendirilen Luna çoğu yatırımcıyı mağdur etti . 100’lerce Dolar fiyatından ansızın bol sıfırlı coinler arasına giren Luna bir çok spekülasyonunda kaynağı oldu . Bu süreçte yeni Luna airdroplar ile piyasaya sürüldü . Herşeyden önce Luna 2.0 ‘ı biraz tanımaya ne dersiniz ?

Terra 2.0 Nedir ?

Terra, merkezi olmayan uygulamalardan (dApps) ve üst düzey geliştirici araçlarından oluşan canlı bir ekosisteme ev sahipliği yapan açık kaynaklı bir blok zinciridirProof-of-stake konsensüsünü ve Mantlemint, Terrain ve Terra Station gibi çığır açan teknolojileri kullanan Terra blok zinciri, mevcut en hızlı zincirlerden biridir ve kullanıcılara benzersiz bir DeFi deneyimi sunar. İzinsiz, sınırsız bir ekonomi olarak Terra, internet bağlantısı olan herkesin yeni nesil finansal ürünlere erişmesini sağlar.

Luna 2.0 Nedir ?

25 Mayıs 2022’de Terra Classic kullanıcıları , yeni bir Terra zincirinin oluşumunu özetleyen 1623 numaralı yönetim önerisini kabul etti. Bu teklif aynı zamanda, depe öncesi ve sonrası anlık görüntülere dayalı olarak Terra Classic zincirinin kullanıcılarına havadan indirilecek olan Luna’nın bir oluşum dağılımını da tanımladı. Kullanıcılar, her iki anlık görüntü sırasında mevcut olan cüzdan adresini görüntüleyerek ve Terra Station ağlarını ana ağa geçirerek airdrop’ları olan phoenix-1Luna’larını bulabilirler.

27 Mayıs 2022’de phoenix-1Terra ana ağı başlatıldı ve Terra topluluğu tarafından yeni bir gelişim çağı başlatıldı.

Terra (LUNA 2.0)
Veriler
Dolaşan Arz
127.475.474 LUNA
Toplam Arz
1.004.262.701 LUNA
Maksimum Arz 
Bilinmiyor
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$19.54 / $1.66

Şimdi Luna Satın Al ! 

Luna Yorum Temmuz

Luna Coin makale tarihiyle ATH seviyesinden %88 civarında bir düşüş yaşamıştır . Ayı piyasasının hakim olduğu şu dönemde çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  Luna yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
terra-luna-2
Terra
$1.63
-1.50%
170,517,166.14 LUNA
$22,267,927.00
$279,445,170.00

Changelly Temmuz Luna Yorumları

2022’nin başında Terra’nın fiyat dalgalanmalarına dayanarak, kripto uzmanları Temmuz 2022’de ortalama LUNA oranının 2,20$ olmasını bekliyor. Minimum ve maksimum fiyatlarının sırasıyla 1,99$ ve 2,26$ olması beklenebilir .

Wallet İnvestor Temmuz Luna Yorumları

W.İ ‘de yer alan analistler çok farklı bir fiyat performansı düşünüyor . Temmuz ayı içerisinde de düşüşün devam edeceğini düşünen analistler , fakat 2027 yılına kadar 150$ seviyesine kadar çıkacağını düşünüyor .

Coinquara Temmuz Luna Yorumları

Bu son geri çekilme, LUNA’nın fiyatını 3,50$’a kadar çıkarabilecek bir sonraki mini ralli için kılık değiştirmiş bir nimet olabilir ve bu da önemli bir engeldir. Bunu akılda tutarak, fiyatı bir sonraki engeli hedeflemek için hazır olduğundan, yatırımcılar LUNA’nın önümüzdeki birkaç gün içindeki fiyat hareketine çok dikkat etmelidir.

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Luna Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz Luna fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.