Ethereum 1K Doların Altında Kapanması Büyük Bir Düşüş Trendi Olabilir mi?

ETHERUEM DÜŞÜŞ TRENDİ

Ethereum, ABD Doları karşısında 1.080 doların altında mücadele ediyor. 1.000 dolarlık destek alanının altında bir kırılma olursa, ETH’de keskin bir düşüş olasılığı mı var?  Ethereum 1K Doların Altında Kapanması Büyük Bir Düşüş Trendi Olabilir mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ethereum, 1.080 Doların Altında Mücadele Ediyor!

Ethereum düşüş bölgesinde kaldı ve 1.000 dolarlık destek alanını geri aldı. ETH 1.000 dolara yakın bir taban oluşturdu ve yakın zamanda daha yüksek bir düzeltme yaptı.

1.030 dolar ve 1.050 dolar seviyelerinin üzerinde küçük bir toparlanma dalgası yaşanmasının yanısıra fiyatı, 1.236 dolardan en düşük 997 dolara düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıktı. Ayrıca 1.100 dolar seviyesinin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma girişiminde bulundu ancak başarısız oldu.

Şu anda 1.100 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. ETH/USD saatlik grafiğinde 1.050 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var. Belirtilen durumda, fiyatın 1.180 dolarlık direnç alanına doğru yükselmesi muhtemel ve fiyatı da yükseltebilir.

Önerilen Makaleler

Ethereum 1.080 dolarlık direncin üzerine çıkamayı başaramaz ise, düşmeye devam edebilir. Bir sonraki büyük destek 1.000 dolarlık alana yakın. 1000 dolar seviyesinin altında keskin bir düşüş olabilir. Daha fazla kayıp ile fiyatı 880 dolarlık destek alanına yönlendirebilir.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.