Litecoin (LTC), 50 Doların Altına Düştü

litecoin düştü

Litecoin (LTC) fiyatı, büyük hacimli bir tasfiyeden sonra şu anda negatif. Alınan veriler, LTC fiyatının geçen hafta %1.4 düştüğünü ve şu anda 49.98$’da işlem gördüğünü gösteriyor. Litecoin (LTC), Düşüş Baskısının Devam Etmesinden Sonra 50 Doların Altına Düştü!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Litecoin (LTC), Düşüş Baskısının Devam Etmesinden Sonra 50 Doların Altına Düştü

LTC daha önce 49.68 dolardan destek buldu ancak seviyeleri sürdüremedi ve fiyatta düşüş yaşadı. LTC/USD çifti şu anda 50.85$’da dirençle karşı karşıya; Bu seviyede bir hareket 51,50 doları hedefleyebilir.

Litecoin için bir günlük fiyat grafiği, bir süre daha devam edebilecek bir yükseliş trendini gösteriyor. Ancak, piyasadan gelen önemli düşüş baskısının üstesinden gelecek kadar istikrarlı olmayabilir.

Bu duruma rağmen, LTC son yedi günde yüzde 18 kazandı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde Litecoin piyasası, değerlerin yükselip ardından keskin bir şekilde düşmesiyle oldukça oynaktı.

Önerilen Makaleler

52 dolar seviyesini koruyamayan ve ciddi satış baskısı ile karşı karşıya kalan LTC fiyatı geri çekilmeye başladı. Kripto para biriminin piyasa değeri yaklaşık 3.5 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 373 milyon dolar. LTC/USD paritesi Cuma günü bir direnç seviyesi olan 55.62 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.