Serum Coin Nedir ? SRM Coin Kaç TL ?

srm coin nasıl alınır

SERUM, merkezi olmayan finansa benzeri görülmemiş hız ve düşük işlem maliyetleri getiren bir protokoldür. Solana üzerine kuruludur ve tamamen izinsiz olmasına rağmen Ethereum ile birlikte de çalışabilmektedir. Peki tam olarak Serum Coin Nedir ? SRM Coin Kaç TL ? SRM Coin Nasıl Alınır ? SRM Coin Nereden Alınır ? SERUM Coin Toplam Arz !

Serum Coin Nedir ?

SERUM, merkezi olmayan finansa benzeri görülmemiş hız ve düşük işlem maliyetleri getiren bir protokoldür. Solana üzerine kuruludur ve tamamen izinsiz olmasına rağmen Ethereum ile birlikte de çalışabilmektedir. SRM Coin, eksik merkeziyetsizçilik nedeniyle mevcut DeFi alanındaki güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulmuştur. Tamamen merkezi olmadığı ve çapraz zincir ticaret desteği ile gözetim dışı bir borsada çalışmaktadır.

Serum, 31 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Solana üzerine inşa edilen ilk büyük açık kaynaklı projelerden birisidir. Serum Vakfı tarafından desteklenmesinin yanı sıra  FTX, Alameda Research ve Solana Vakfı dahil olmak üzere kripto para birimi ticareti ve merkezi olmayan finans uzmanlarından oluşan bir konsorsiyum tarafından desteklenmektedir.

srm coin kaç tl

SRM Coin Kaç TL ?

SERUM Coin Toplam Arz !

SERUM Coin Toplam Arz : 1.092.844.982 SRM ‘ dir.

Önerilen Makaleler

SRM Coin Nasıl Alınır ? SRM Coin Nereden Alınır ?

SERUM Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. SRM Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok borsada yer aldığını görebilirsiniz. Serum Coin Nedir ? SRM Coin Kaç TL ? SRM Coin Nasıl Alınır ? SRM Coin Nereden Alınır ? SERUM Coin Toplam Arz !

BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM İLE SRM COİN SATIN ALMA REHBERİ

  • SRM Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , USDT  alımı yaparak , Serum satışlarına katılabilmektesiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.