Bonfida Nedir ? FIDA Coin Kaç TL ?

Bonfida TOKEN

Bonfida ( FIDA ), açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş olup , ayrıca Solana blok zinciri tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir gözetim dışı borsadır. Proje, ön, arka uç ve blok zinciri geliştirme konusunda uzmanlığa sahip olan kripto endüstrisinde uzmanlardan oluşan bir ekip olan Bonfida Vakfı tarafından inşa edilmiştir.  Peki tam olarak Bonfida Nedir ? FIDA Coin Kaç TL ? Bonfida Taplam Arz ! FIDA Coin Nedir ? FIDA Nasıl Alınır ?

Bonfida Nedir ?

Bonfida, açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş olup , ayrıca Solana blok zinciri tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir gözetim dışı borsadır. Serum GUI olarak platform, ekosisteme ilk Solana veri analitiğini getiriyor ve Bonfida’yı Ethereum DeFi ekosistemindeki önde gelen oyuncuları çoğaltmak için tek duraklı bir çözüm haline getirmeyi hedeflemektedir.

FIDA Coin Nedir ?

Bonfida, Solana üzerine kurulu bir ekosistemdir ve zincir üzerinde perpetual swap dahil çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. FIDA token’ı, tüm ürünler ve ücretlerinin FIDA token’ına değer kattığı Bonfida platformunun yerel token’ıdır.

FIDA ‘nın  kullanım durumları şunlardır ;

 • FIDA tokeni, Bonfida’daki net ücretlerin %95’ini yönetecek. Bu ücretler satın almak veya yakmak için kullanılabilir.
 • FIDA, VIP API, Bonfida Botları ve DEX‘e erişim izni vermek, Solible listelerine erişim ve çok daha fazlası gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir.
 • Staking FIDA, kullanıcılara olağandışı çözülebilir pazarlara, gelişmiş pazar analizlerine vb. erişim sağlar.
 • Ayrıca, sahiplerinin belirli Bonfida parametrelerinde oy kullanmalarına izin verecek bir yönetim tokeni olarak da kullanılabilir.

Platformun sunmuş olduğu özellikleri sıralamak gerekirse ;

 • Kullanıcılara özel pazarlara ve listelere erişim verin

Bonfida, Serum’da özel pazarlar listelemeyi planlamaktadır. Bu listeler FIDA sahipleri tarafından yönetilecektir. Platform, Alameda Research ve diğer birçok platform gibi diğer platformlarla kurduğu ilişkiler aracılığıyla bu pazarlara likiditeyi getirmeyi de planlamıştır.

 • Gelişmiş bir zincir içi sipariş türü

Şu anda sadece iki emir türü vardır: limit ve piyasa. Bonfida, Serum’da kar ve zararı durdurma emri oluşturarak daha da ileri gitmeyi amaçlamaktaddır. Platform ek olarak, platform kullanıcılarının bu özelliği kullanabilmek için FIDA holdinglerini hisselerini gerektirecek hem zincir içi hem de zincir dışı sipariş türleri sunmayı hedeflemektedir.

FIDA Coin Nedir

 • TradingView grafikleri aracılığıyla yerleşim siparişi verin

TradingView grafiklerinin zincir üzerindeki verilerle geliştirilen ilk platform Bonfida’dır.

Söz konusu hizmet önümüzdeki yıllarda değişimlerin vazgeçilmezi olacaktır. Bununla birlikte, özellikle grafikler aracılığıyla yerleşimlerin yanı sıra grafikteki konum çizgisi ile sipariş sırasına gelince, hala yapılması gereken bazı iyileştirmeler var. Bu iyileştirmeler yapıldığı anda, kullanıcılar TradingView grafiği aracılığıyla yeni ve sınırsız bir işlem fırsatına erişebilmektedirler.

 • İki ticaret modunun geliştirilmesi

Bonfida, iki ticaret modu oluşturarak Serum ekosistemine girmenin önündeki engelleri azaltacak: gelişmiş ve temel.

Gelişmiş ticaret modunda, kullanıcılar mevcut ticaret modunu Bonfida botları ve gelişmiş sipariş türleri gibi daha gelişmiş özelliklerle deneyimleyebilecekler. Öte yandan, temel ticaret modu dönüştürme işlevine odaklanacaktır. Grafikleri veya gelişmiş sipariş türleri olmayacaktı.

 • GUI ücretleri

Gerçek, Bonfida’nın iş modelidir. Ücretler üzerine inşa edilmiştir ve GUI’sinde tamamlanan siparişlerden üretebilecektir. Tüm bu ücretler daha sonra bir FIDA satın almaya veya yakmaya gider.

FIDA Coin Kaç TL ?

Bonfida Taplam Arz !

Bonfida Taplam Arz : 998.899.753 FIDA ‘dir.

Önerilen Makaleler

FIDA Coin Nedir ? FIDA Nasıl Alınır ?

Bonfida Taplam almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Bonfida Taplam  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.Bonfida Nedir ? FIDA Coin Kaç TL ? Bonfida Taplam Arz ! FIDA Coin Nedir ? FIDA Nasıl Alınır ?

 • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
 • FIDACoin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.