Port Finance Nedir ? PORT Coin Nasıl Nereden Alınır ?

PORT Coin Nasıl Alınır

Port Finance Salona block zincir üzerine inşa edilmiş , merkezi olmayan kripto para borsasıdır. PORT Coin kripto para borsasına yenilikler katmak amacıyla kurulmuştur. Peki tam olarak Port Finance Nedir ? Port Coin Nedir ? PORT Coin Nasıl Alınır ? Port Finance Toplam Arz ! Port Coin Kaç TL ? PORT Coin Nereden Alınır ? 

Port Finance Nedir ?

Port Finance Salona block zincir üzerine inşa edilmiş , merkezi olmayan kripto para borsasıdır. PORT Coin kripto para borsasına yenilikler katmak amacıyla kurulmuştur. Protokol Salona block zincire değişken oranlı borç verme sabit oranlı borç verme , faiz oranı  borç verme dahil olmak üzere kapsamlı ürün paketi getirmeyi planlamaktadır. Söz konusu protokol Salona ağının büyüyen ve gelişen ağından faydalanmayı hedeflemektedir. Salona block zincirini yüksek hızından faydalanan kullanıcılar , Ethereum’a kıyasla aynı teminat ile daha fazla borç alabilmektedirler. Ayrıca Port Finance kullanıcıları Salona block zinciri sayesinde minimum işlem ücretlerinden de faydalanmaktadırlar.

Port Finance Salona block zincir üzerine inşa edilmiş olan platform JumpCapital, DeFi Alliance, Rarestone Capital, Valhalla Capital, Evernew Capital, Morningstar Ventures, GSR ve Mercurial Finance dahil olmak üzere blok zincir endüstrisindeki saygın isimlerinde desteğini almaktadır. Proje sahibine dair her hangi bir bilgiye ulaşılamamasının yanı sıra ekip üyerleri Microsoft, Facebook ve Google gibi teknoloji devlerinde tecrübe kazanmış mühendislerden oluşmaktadır.

Port Finance Toplam Arz !

Port Finance Toplam Arz : 100.000.000 PORT ‘ tur.

Önerilen Makaleler :

Port Finance Toplam Arz

PORT Coin Nasıl Nereden Alınır ?

Port Finance almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.  PORT Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz.  ( Şuan alabileceğiniz borsalar AscendEX (Bitmax) ve Raydium Borsasıdır. ) 

Port Finance Toplam Arz ! Port Coin Kaç TL ? PORT Coin Nereden Alınır ? 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..