SLC Coin Nedir ? Solice Coin Geleceği , Yorum !

Solice ( SLC Coin ) , kullanıcıların sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri Solana blok zincirinde bir VR metaverse’dir. Peki tam olarak SLC Coin Nedir ? Solice Coin Geleceği , Yorum ! 

Solice ( SLC Coin ) Nedir ? 

Solice Coin , farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin engelini ortadan kaldıran birden çok platformu desteklemektedir. Neticede, insanlar arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilir ve onlarla etkileşim kurabilir, bu da kullanıcı tabanının katlanarak büyüme potansiyelini artırır. Solice‘in dünyasında oyuncular NFT olarak çok sayıda evcil hayvan, değerli taş, koleksiyon eşyası toplayabilir, kendi varlıklarını, mini oyunlarını geliştirebilir ve arazilerinin üzerine inşa edebilirler.

Bunlara ek olarak , görevleri tamamlamak, zindanları temizlemek ve meta veri deposuna aktif olarak katılarak ve inşa ederek skor tablolarına ulaşmak için tokenlar ve diğer nadir varlıklar kazanabilirler. Solice metaverse, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi insanlara mümkün olduğunca fazla esneklik sağlamak için inşa edilmiştir.

Oyna

Kullanıcılar tarafından sahip olunan ve oluşturulan meta veri deposunu Sanal Gerçeklik aracılığıyla sürükleyici bir şekilde keşfedilebilir. Solice, herkesin metaverse içinde eğlenmenin bir yolunu bulabilmesini sağlamak için sosyal, oyun ve kripto öğeleri içerecek.

Ticaret

Solice pazarında varlık satın alın ve satın. Solice pazarı web tabanlı bir değişim merkezidir, ancak diğer bazı projelere özgü olmakla birlikte, Pazaryeri’ni de Solice meta veri tabanında başlatılacak.

Para kazanmak

Zindanları, mini oyunları ve görevleri temizleyerek veya kendi yarattıkları için giriş ücreti alarak kullanıcılar tokenlar ve diğer nadir varlıklarla ödüllendirilebilir.

Oluşturmak

Solice, kullanıcılara 3D model varlıklarını oluşturma, birleştirme, paylaşma ve mini oyunlar oluşturmanın uygun bir yolunu sunan özel bir düzenleyici sunacaktır.

VR’de Solice metaverse‘yi etkinleştirerek, kullanıcılar bu sanal metaverse içinde tam anlamıyla eğlenmek için daha sürükleyici bir his elde edecekler. Solice, VR ile etkileşime girecek şekilde yapılmış olsa da, VR sistemi olmadan da mevcuttur.

Solice Coin Kurucuları Kim ?

Christian ( CEO )  2016’dan beri dahil olan kripto-yerli bir geçmişe sahiptir.  Fantom, LTO Network ve Solanium’dan önceki deneyimler, uzmanlığını çeşitli yönlerden geliştirmiştir. Solice onun vizyonudur ve Solice’yi başarılı bir metaverse yapmak için tasarlamaktan, mimari özellik gereksinimlerinin haritasını çıkarmaktan ve uzman bir ekip oluşturmaktan sorumludur.

Serena ( COO ) , girişimci bir geçmişe sahip deneyimli bir iş stratejistidir. 750 milyon doların üzerinde iş sözleşmesini kapattı, bir melek yatırım fonunun danışmanı, bir otomotiv yeniden satış grubu kurdu ve aktif bir podcast yayıncısı. Aynı zamanda Bored Ape Yacht Club NFT’nin beşinci en büyük cüzdanını elinde tutan kurumsal bir fonun yatırımcısı ve ortağıdır.

Ray ( CTO ) , ön uç, arka uç ve gömülü Linux sistemleri ve veritabanlarında çalışmış olup , 10 yılı aşkın BT deneyimine sahiptir ve birden fazla proje için performansı ve müşteri trafiğini 10 kat artırmıştır. Ray, Bilgisayar bilimi ve teknolojisi alanında diploma sahibidir ve önceki iş deneyimi, Nissan Motors’da yazılım mühendisi liderliğini içermektedir.

Önerilen Makaleler

slc coin nedir

SLC Coin Hangi Borsalarda Var ?

SLC Coin alım satım yapabilmeniniz için öncelikle söz konusu borsalara kayıt olmanız gerekmektedir. Solice Coin‘in yer aldığı borsalar şu şekildedir :

SLC Coin Toplam Arzı Ne Kadar ? 

Solice Coin Toplam Arz : 400.000.000 SLC ‘ dir.

İlk sirkülasyon kaynağı : 43.200.000 SLC

İlk piyasa değeri : 3.024.000 ABD Doları

Ön satış fiyatı : 0,04 ABD doları

Özel satış fiyatı : 0,05 ABD doları

Genel satış fiyatı : 0,07 ABD doları

Solice Coin Geleceği ! 

Solice Coin geleceği hakkında , ekip üyeleri yol haritası paylaşmıştır . Çok yeni bir proje olan Solice Coin için yol haritasını aşağıdan inceleyebilirsiniz .
2021 4. Çeyrek
– Token satışı
– Özel VR demosu
– Varlıkların satın alınması: binalar, avatar kıyafetleri ve daha fazlası
– İnşaat ve çevre düzenlemesi
Q1 2022
– 1.1 sürümü (yumuşak başlatma)
– Çoklu oyuncu özelliği
– VR uyumluluğu ile PC sürümü
Staking‘in tanıtılması
– Varlık ticareti sürümü
– LAND ön satışları 1. ve 2. tur
– Varlıkların satın alınması: binalar, avatar kıyafetleri ve daha fazlası
– Solice Metaverse’de mini oyunların tanıtılması
Q2 2022
– 1.2 sürümü
– LAND ön satışları 3. ve 4. tur
– Karakterlerin ve NPC’lerin tanıtılması
– Kullanıcıları teşvik edecek görevlerin tanıtılması (Oynat-to-Earn)
– Merkezi olmayan Finans (DeFi) bileşeni ekleyin
– Oyun içi staking’e giriş
– Oyun içi bahis yoluyla ‘nadir’ içerik ve malzemelerin tanıtımı
Q3 2022
– 1.3 sürümü
– Solice lider tablosunun yayınlanması
– Solice Editor Alpha Sürümünün Lansmanı
– Solice meta veri tabanına DAO geliştirmeye başlama
– Ek karakterler ve NPC’ler
Q4 2022
– 1.4 sürümü
– Ek görevler
– Ek mini oyunlar
– ‘Nadir’ malzeme ile işçiliği sistemi tanıtın
– Ticaret kullanıcı deneyimini iyileştirin
– Solice Editor Beta Sürümünün Lansmanı

Solice Coin Yorum !

Solice Coin kripto para sektöründeki ilk global listelemesini Gateio ile gerçekleştirmesi ile popüler duruma gelmiştir . Fakat uzmanlar açısından Solice Coin için yorum yapmak çok erken olduğu belirtilmektedir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.