Bodrumspor Fan Token Nedir ? BDRM Token Geleceği , Yorum !

bdrm token
Abone Ol 

Türkiye’nin köklü takımlarından Bodrumspor kripto para sektörüne Bitci borsası ile giriş yapıyor . Bodrumspor Fan Token Nedir ? BDRM Token Geleceği , Yorum ! 

Bodrumspor Fan Token ( BDRM Token ) Nedir ?

Bodrumspor Fan Token , Bitcichain altyapısında geliştirilen hayran kripto para birimidir . Bodrumspor , Muğla’nın Bodrum ilçesinde 1931 yılında kurulmuş bir futbol takımıdır . Bodrumspor 2. Lig’de mücadele etmektedir. Bodrum spor kulübü Türkiye’nin en büyük Fan Token projesine sahip Bitci borsası ile anlaşma sağlayarak kripto para sektörüne giriş yapıyor .

Bodrumspor Fan Token satın alarak takımınızı destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımınız hakkında söz sahibi olabilirsin.

BDRM Token Nasıl Alınır ?

Bodrumspor Fan Token , alım , satım ve ön satış işlemleri sadece Bitci borsasında gerçekleşecektir . Ön satıştan alan kullanıcılar listeleme günü gelene kadar ellerinde bulunan BDRM Tokenleri satamazlar . BDRM Token ön satış işlemleri için belirli bir Bitci elinizde tutmanız gerekmektedir . Elinizde tuttuğunuz Bitcicoin miktarına göre alım gerçekleştirebilirsiniz . Listeleme günü geldiği zaman direk alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz .

bdrm token nedir

BİTCİ KAYIT REHBERİ

  • BDRM Fan Token Ön Satış ve alım satım işlemleriniz için BURADAN siteye giriş yapın .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
  • Panelden , Türk Lirası , Bitcicoin ve USDT olarak alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz .

Önerilen Makaleler

BDRM Token Geleceği !

Bodrumspor Fan Token geleceği konusunda bilgilendirme yapmak çok erken bir tahmin olabilir . Bildiğiniz üzere Bodrum spor Token listelemesi sonrası yalnızca Bitci borsasında yer alacaktır . Fakat 2022 yılına damga vuran projeler ile ilerleyen Bitci borsası , Fan Tokenlerini ve ana coini olan Bitcicoini global borsalarda listelemeye başladı. Bu süreç , uzun bir süre alacak gibi görünüyor .

BDRM Token Yorum !

Bodrum Token 2022 Ocak ayında piyasa sürülen bir hayran kripto para birimidir. Bir projenin ilerleyebilmesi için , dolaşan arz , toplam arz , ön satış fiyatı ve projenin işleyişi önem arz etmektedir. Bu konuda Bodrum spor Token çok yeni bir kripto para birimidir . Tanınması , hacimlenmesi ve projenin ilerleyebilmesi için daha tanınabilir hale gelmesi gerekebilir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.