Revuto ( REVU ) Coin Geleceği ! REVU Coin Yorum !

revuto coin yorum

Yaklaşık 1 yıldan uzun süredir , kullanıcıların listeleme beklediği Revuto Coin , Gateio ve KuCoin borsalarında listelenme haberi ile trend coinler arasında girmişti . Her yıl milyonlarca kullanıcıların abonelik ücretlerinden ortaya çıkan zararın önüne geçmeye çalışan Revuto , kullanıcıların yakın takibinde ! Revuto ( REVU ) Coin Geleceği ! Revuto ( REVU ) Coin Yorum , Kurucusu  !

Revuto ( REVU ) Coin Geleceği !

Revuto ( REVU ) Coin , ön satışını 3 kademe ile tamamlamıştı . Kademeler sırası ile , 0.085 EUR – 0.09 EUR ve topluluk satışını ise 0.1 EUR fiyatı ile tamamlamıştı . Maksimum arzı 280.125.000 REVU Coin’dir . Ekip çeşitli kilitleme sistemleri ile , referans ve bazı ön satış kademeleri kilitleyerek dolaşan arzı düşük kılmaya ve satış baskısı ortadan kaldırmayı planlamaktadır.  Borsa listelenmelerine düşük arz ile giren ekip , belirli bir fiyatlanma ve listelemeler ile Revutoyu daha fazla kullanıcıya duyurmayı planlamaktadır . Revuto coin geleceği , proje yol haritasında belirtilmiştir . 

Revuto Coin Yol Haritası

2022 1 ve 4 Çeyrek Arasındaki Gelişmeler

 • Açık yönetim
 • Fiat rampasını Revuto Uygulamasına entegre edin
 • EPO ve USPTO’da sunulan iki patent başvurusu
 • Yinelenen ödeme ekosistemlerinde tüccar davranışını belirleme yöntemi ve sistemi
 • Yinelenen ödeme ekosistemlerinde ödeme onaylarını yönetmek için işlem ve satıcı benzerlik kümelerini kullanma yöntemi
 • Cardano‘dan diğer yerel belirteçler için uygulama ve hizmet desteği
 • EURr stablecoin oluşturma ve listeleme
 • EURr’yi Cardano’daki diğer yerel jetonlarla takas etmek için dönüştürücü
 • Mallar için kriptolu ve DeFi hizmetlerinden yararlanma seçeneğiyle ödeme yapmak için fiziksel bir Revuto Banka Kartı tanıtın
 • Açık DeFi mikro ödünç verme ve ödünç alma
 • Abonelik ödemeleri için mikro krediler (ödünç EURr)

2023 1 ve 4 Çeyrek Arasındaki Gelişmeler

 • Çekme ödemelerini ve ön yetkilendirmeyi desteklemek için REVU cüzdan yükseltmesi
 • REVU cüzdanını ödeme ağ geçitlerine ve servis sağlayıcılara aktarma
 • Bunları yönetmek ve kripto ile ödeme yapmak için yardımcı program gibi yinelenen ödemeler ekleme
 • DeFi hizmetleriyle kamu hizmeti ödemelerinden yararlanın

revu coin yorum geleceği

REVU Coin Token Dağılımı

PROJE – 53%

ÖZEL TUR – 6%

ERKEN KUŞ – 11%

TOPLULUK SATIŞI – 15%
TAKIM VE DANIŞMANLAR – 15%

Revuto ( REVU ) Coin Yorum !

Revuto ( REVU ) Coin Yorum ! REVU 1 yılı aşkın bir süre ön satış ve proje geliştirme aşamasında bekletildi . Tüm bu süreçlerden sonra , Revuto firması , Revuto uygulaması , Revuto Wallet ve uygulama içi referans sistemini kullanıcılara sundu . REVU Coin için temeli sağlam oluşturmak isteyen ekip gerekli tüm proje unsurları yerine getirdikten sonra , KuCoin ve Gateio borsa listelemelerini duyurdu . Bir projenin başlangıç aşamasında , ilk 10 borsalarda yer alan Global çapta listelenmesi , çoğu kullanıcıda merak uyandırabilir . Revuto Coin , listelemesi 2022 Ocak ayında gerçekleşti . Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında Revuto çok taze bir proje olarak izlenim yaratıyor .

Önerilen Makaleler

Revuto Nedir ?

Revuto’nun misyonu, müşterilerimizin abonelikleri için ne, ne zaman ve nasıl ödeme yapacaklarını kontrol etmelerini sağlayarak tasarruf etmelerini sağlamaktır. Aldatıcı küçük baskı, ücretsiz deneme kullanıcı cezbetme tuzakları, gizli ve aşırı karmaşık abonelikten çıkma prosedürleri gibi yaygın uygulamalarla, abonelik ekonomisi yıllık bazda %100 oranında büyümeye devam ediyor.

Abonelikler için ödeme yapmak için Cardano yerel tokenlerini ve DeFi’yi kullanan Revuto’nun ekosistemi, kripto piyasası koşullarından bağımsız olarak insanların parasını kurtarmak için tasarlandı.

revu coin kurcusu

Revuto Kurucusu Kimdir ?

Revuto’nun ekibi, finans ve kripto endüstrisi uzmanlarından, uluslararası seri girişimcilerden ve Silikon Vadisi danışmanlarından oluşmaktadır . Kurucusu ve şirketin Ceo’su ,VEDRAN VUKMAN ‘dır !

Revuto Kurucusu ve Ekip Üyeleri

 • VEDRAN VUKMAN – CEO
 • JOSİPA MAJİC – Strateji ve İletişim
 • MARKO RUKONIC – CTO
 • BORIS JURIC – COO
 • DORIJAN JELINCIC – CTIO ve Blockchain Uzmanı

Revuto Hangi Borsalarda Var ?

Revuto ( REVU ) Coin global çapta iki borsada listeli konumdadır . REVU Coin eş zamanlı olarak tüm kripto para borsaları içinde ilk 10 içerisinde yer alan Global borsalarda listelenmiştir .

Revuto ( REVU ) Coin Listelendiği Borsalar

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.