Poloniex Borsası, Huobi ile Birleşebilir!

Abone Ol 

Kripto para piyasasında Ayı hakimiyeti devam ederken, borsalar ortadaki olumsuz havayı ve ticari riskleri azaltmayı planlıyor. Bu işlemlerden biride Poloniex borsasının , Huobi borsasıyla birleşme ihtimali üzerine.

Poloniex, Huobi ile birleşecek mi?

Çinli gazeteci Colin Wu’ya göre, daha önce Sun tarafından satın alınan bir borsa olan Poloniex, Huobi ile birleşmeye hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere Justin Sun, Huobi Global Danışma konumunda yer almaktadır. Elindeki milyonlarca Huobi Token ile dünyanın en büyük HT token sahiplerinden biri olarak yer alıyor.

Poloniex ve Huobinin Justin Sun ‘ın himayesinde olması bu işlemlerin gerçekleşebileceğini mümkün kılıyor. Bugün erken saatlerde Poloniex, ERC20 ve TRC20 ağları ile birlikte USDT, USDC, TUSD ve BUSD stabilcoinlerinin BEP20 [BSC] ağ yatırma ve çekme işlevini durdurduğunu duyurdu .

Bu duyurudan sonra Justin Sun can alıcı bir Tweet paylaştı.

BNBCHAIN ekosistemini ve BUSD i tamamen destekliyorum. Aslında yakında duyuracağımız büyük bir ortaklığımız olacak.

2022 yılında Ayı piyasası resmen temizlik modunda çalışıyor. Bu dönemde ekosistemde ne kadar sahte olay varsa gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ekosistemin şekillenmesi yine de uzun yıllar alacak gibi görünüyor.

Poloniex nedir?

Poloniex, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), TRON (TRX) ve diğer altcoinler gibi dijital varlıkları alıp satmanıza izin veren bir kripto para borsasıdır . Borsa, kullanıcıların işlemleri gerçekleştirirken emniyet ve güvenlik deneyimi yaşayacaklarını garanti eder.

  • Poloniex tüm borsalar arasında 38. sırada yer almaktadır.
  • Yazı tarihiyle 24 saatlik işlem hacmi $35,903,508 ‘dir.
  • Poloniex rezerv bilgisini paylaşmamıştır.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.