Binance, Kripto Kurtarma Fonunu 2 Milyar Dolara Çıkarttı!

binance kripto kurtarma
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance, geçtiğimiz günlerde kripto ekosistemini kurtarma fonu kuracağını duyurmuştu. Bu duyuru neticesinde 1 Milyar Dolarlık bir fon oluşturan Binance, bu miktarı artırmaya karar verdi. Duyuruyu Binance ceo’su CZ Twitter hesabından paylaştı.

Binance Ceo’su CZ yaptığı paylaşımda: Dün Binance , sektörü kurtarma girişimine 1 milyar dolar daha ayırdı. Hepsi BUSD’de. açıklamasını yaptı.

Fon artışı , CZ’nin Binance’in kripto kurtarma fonu için 1 milyar doları hedeflediğini söylemesinden bir gün sonra geldi. Aptos Labs, Jump Crypto, diğer önde gelen kripto şirketleriyle birlikte Binance’in girişimine katıldı ve fona 50 milyon dolar katkıda bulunacak. Tüm bunların yanı sıra, Justin Sun ve Tron DAO Binance’nin ekosistem kurtarma fonuna katkıda bulunacak.

Alınan bilgilere göre Binance kurtarma fonu için şimdiden 150’den fazla proje başvuruda bulunmuş. Ekosistemi korumak için 2 Milyar Dolar bütçe sunan Binance , bilindiği üzere ekosistemin şeffaf olması ve geleceğin teknolojisi haline gelmesi için en fazla çabayı gösteren firmalar arasında ilk sırada geliyor.

Fakat tüm bu çöküşler, dolandırcılıklar ve iflaslar göz önüne alındığında ekosistemin şeffaf olmadığı hala aşikar. Bildiğiniz gibi CZ geçtiğimiz günlerde bir çok borsanın batacağını duyurmuştu. Bunun yanı sıra kripto projelerinde de durum farklı değil. Çoğu altcoin hacimsizlikten ölmek üzere. Ekosistemde açılan yaralar çoğu yatırımcının kaçmasına neden olurken, Binance bu yaraların sarılması için çabalamaya devam edeceği bariz belli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.