‘Piyasayı Etkilemeye Çalışıyoruz’

Piyasayı Etkilemeye Çalışıyoruz

Euro Pacific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un kurucusu Peter Schiff, BTC müjdecisi Michael Sayler tarafından Çarşamba günü Twitter’da yayınlanan haberlere yanıt verdi. Peter Schiff, Bitcoin İle İlgili Neler Düşünüyor? ‘Piyasayı Etkilemeye Çalışıyoruz’ !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Peter Schiff, Bitcoin İle İlgili Neler Düşünüyor?

Michael Saylor, Microstrategy’nin yaklaşık 10 milyon dolar karşılığında 480 bitcoin satın aldığını duyurduğunda, Schiff, şirketin BTC hissesindeki bu %0,004’lük artışın, bitcoin’e ciddi bir hareketten ziyade diğer yatırımcılara destek göstererek kripto pazarını etkilemeyi amaçladığına inanıyordu. 

Saylor‘a sadece 10 milyon dolar değil, 100 milyon dolar değerinde de büyük dijital para birimini satın almaya cesaret etti. Ancak Goldbug Schiff, Michael Saylor’un “bu hareketin hala birçok dezavantajı olduğunu” düşüneceğini ve böyle bir satın almanın olmayacağını yazdı.

Şu an itibariyle MicroStrategy, yaklaşık 129.699 BTC’ye sahip ve yaklaşık 3,98 milyar dolar değerinde.

Önerilen Makaleler

Michael Saylor’un tweet’ine ilişkin başka bir yorumda Schiff, mikrostratejinin bitcoin fiyatındaki düşüş nedeniyle şimdiye kadar 1,4 milyar dolar kaybettiğini, bu nedenle Sayer’in “inanılmaz derecede kötü bir anlaşmadan sonra o kadar iyi para olmadığını” kaydetti. 

Ek olarak , satın alma işleminden sonra BTC’nin şimdi tekrar düşmeye başlayacağını ve bitcoin’in satıcı “boşa” olana kadar bitcoin etkileyicilerinden herhangi bir destek bulamayacağını beklediğini söyledi.

“Kesinlikle öyle, ancak satın almanız için bitcoin fiyatı daha düşük olacak. Ama artık işiniz bittiğine göre, tekrar satın almak için daha fazla para harcamazsanız düşüş yeniden başlayabilir.” dedi.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.