Lider Kripto Para Borsası , Lider Fenomenle İş Birliği Duyurdu !

binance khaby lame
Abone Ol 

Bildiğiniz üzere Binance , düyanın en çok kullanılan , en çok güvenilir kripto para borsasıdır . Tüm bunların yanı sıra içerisinde barındırdığı ürün ve hizmetlerle kullanıcılarına en yüksek seviyede deneyim ve kalite sunmaktadır . Tabi ki iş kalite ve premium olunca işbirlikleri ve ortaklıklarda aynı seviyede seyrediyor . Geçtiğimiz günlerde dünyanın en efsanevi futbol oyunucu ile iş birliği sağlayan Binance , şimdi de Tiktok ‘un en çok takip edilen fenomeni Khaby Lame ile iş birliği başlattığını duyurdu ! 

Khaby Lame Kimdir ?

Makale görselini görenlerin çoğunun tanıdığı Khaby , Senegalli-İtalyan bir TikTok video ünlüsüdür. Basit işleri sebepsiz yere karmaşıklaştıran insanları alaycı bir şekilde gösterdiği kısa komedi skeçleriyle tanındı. Kendisi Haziran 2022 itibarıyla en çok takip edilen TikTok hesabıdır.

Tüm bunların yanı sıra Khaby , İnstagram ve diğer sosyal medya platformlarında da rekor seviyede takipçilere sahiptir . Lider kripto para borsası Binance Khaby ‘i Yeni marka temsilcimiz @Khabylame ile tanışın! Adlı twit ile duyurdu !

Bu iş birliği kapsamında Binance  ;

  • Kripto eğitimini artırmayı
  • Özel Khaby Lame NFT koleksiyonları çıkarmayı
  • Kripto ve Web3 yanlış algılarını yok etmeyi
  • Endüstri & Binance ekosistemini büyütmeyi hedefliyor!

Lider kripto para borsası her sektörde ve alanda lider ve üst seviyede kişi , kurum , marka , spor kulüpleri ile anlaşmalarına devam ediyor . Tabi ki buradaki amaç kripto ekosisteminin gerçekten anlaşılabilir seviyede her kullanıcıya ve kitleye hitap edilmesini sağlamaktadır .

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın .

Bildiğiniz gibi Binance bu ekosistemin genişlemesi için en fazla çabayı en yüksek düzeyde sunan kripto para borsasıdır . Son olarak sizin için bir Khaby Lame videosu bırakıyorum . İyi eğlenceler 🙂

@khaby.lame

Ahhhhh 🎶 🎙 #learnfromkhaby #learnontiktok @tiktok

♬ suono originale – Khabane lame

İlginizi Çekebilir ! 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !