Tari World (TARİ) Coin Nedir ? Yorum , Fiyat Analizi !

tari coin yorum

Tari World, Metaverse’de sosyal Topluluk, ticaret ve arazinin hatlarını tanımlamayı öngörüyor. Peki tam olarak , Tari World (TARİ) Coin Nedir ? Yorum , Fiyat Analizi !

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Tari Coin Nedir ?

Tari Coin , Tari World platformunun ana simgesi ve kripto varlığıdır . Oyun içi eşya alım satım , dizayn gibi unsularda kullanmanın yanı sıra kripto para borsalarında alım-satım imkanı sunmaktadır .

Tari World (TARI)
Veriler
Dolaşan Arz
1.350.000.000 TARI
Toplam Arz
3.000.000.000 TARI
Maksimum Arz 
1.950.000.000 TARI
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$19.92 / $1.43

Fiyat konusunda dolaşana arza göre ciddi performans sergileyen Tari için dolaşan arz doğrulanmamıştır . Bu konuda dikkat etmenizde fayda vardır .

Tari World Nedir ?

TARI WORLD , kendi kendine sağlanan metaverse platformunda arazi NFT ile hedef arazilerin mülkiyet hakkını satmaktadır .

TARI WORLD’ün büyük verileri Hadoop çerçevesini kullanır ve düşük maliyetli, hızlı büyük veri analizi özelliklerini destekler. Büyük veri işleme ve analizi için platformlar arasında pratik standart olarak hizmet veren TARI çerçevesi, her bir özelliğe göre bölümlere ayrılmıştır. Bunlar arasında Hadoop Dağıtılmış Dosya Sistemi (HDFS) ve MapReduce çerçevesi temel özelliklerdir. MapReduce uygulaması, aranacak veri ve sonuçların toplandığı ve düzenlendiği Harita ve Küçültme aşamalarına bölünmüştür. İlk olarak, Harita aşamasında ham veriler Anahtar-Değer olarak gruplandırılır. Ardından, bu Anahtar-Değer çiftleri, istenen verilerin sırası ve değeri hakkında bilgi çıkarmak için analiz edilir.

Tari World, blok zincirindeki işlem yükünü azaltmak ve token havuzunun likiditesini sağlamak için bir TARI Point politikası benimsemiştir ve kullanıcıların platforma katılımı ve ekosisteme katkıları için TARI Point’i ödül olarak ödemektedir. TARI Point zincir dışı çalıştığı için TARI Token yerine ödül olarak TARI Point verilmesi şeffaflığın sağlanması açısından bazı dezavantajlara sahiptir. Ancak bunu telafi etmek için daha kapsamlı bir TARI Point politikası uygulamak için platform geliştirilmektedir.

Tari Coin Yorum , Fiyat Analizi !

Tari coin kripto para piyasasında yeni yer alan bir projedir . Bu neden dolatı uzman analistler ve yorumcular Tari hakkında detaylı veriye sahip değillerdir . Fakat bilinmesi gereken en önemli nokta , Tari Coin dolaşan arzının gerçeği yansıtıp yansıtmadığı . İlerleyen dönemlerde bu durum netleşecektir .

Diğer Kripto Bilgisi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.