Binance Uygulamasından Binance NFT Mini Uygulamasına Erişim

nft mini nedir

NFT ‘ler kripto sektörünün vazgeçilmez parçası haline gelirken , çoğu kullanıcı , NFT alım-satım , listeleme , transfer yada ön satış gibi konulardaki karmaşıklığa hakim olamadığı için platform arayışları içerisine girmektedir . Kripto para , NFT ekosisteminde yer alan her bir kullanıcı , işlerini daha kolay bir şekilde tamamlamak ister . Her bir kullanıcı bir platforma girdiği zaman , karmaşıklıklardan kaçınmak ister. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu , basit , kullanışlı bir ara yüz aramaktadır . 

Fakat Binance NFT kullanıcıları hariç ! Dünyanın en gelişmiş , en çok tercih edilen NFT platformunda her bir kullanıcının çok basit bir şekilde işlemlerini halletmesi , Binance için önem arz etmektedir . Bu yüzden Binance ‘da yer alan her bir kullanıcı özeldir . Binance , kullanıcıların talep ve isteklerine en hızlı cevap veren dünyanın en büyük ve en güvenilir Kripto para , NFT , Fan Token borsasıdır . Artık Binance NFT Mini uygulaması ile işlemlerinizi çok sade ve rahat bir şekilde tamamlayabileceksiniz . Gelin sizi , Binance NFT Mini Uygulaması ile tanıştırayım !

Binance NFT Mini Uygulaması Nedir?

Binance NFT Mini  , kullanıcıların NFT deneyimini geliştirmek için Binance NFT web sitesinin mobil uyumlu bir sürümüdür . Sunduğu basit ve sezgisel tasarım ile farklı NFT işlevlerine Binance Uygulaması üzerinden kolayca erişmenizi sağlar. Binance NFT Mini Uygulaması, Binance NFT’nin mobil dostu sürümüdür. 

Binance NFT, Binance Uygulamasının en yeni sürümlerinde (iOS v2.43.0 veya daha yeni sürümü veya Android v2.43.0 daha yeni sürümü) artık kullanılabilir. Binance NFT’nin özelliklerine Binance Uygulaması içerisinde kolayca erişebilirsiniz.

Yüksek Standartlı Projeler , En Düşük Komisyon Oranları , Lider Likidite Ve Hacim , Kolay Yatırma Ve Çekme , Geniş NFT Yelpazesi Sadece Binance NFT ‘de ! Şimdi Binance Ailesine Katılmanın Tam Zamanı ! %20 Komisyon İndirimi İle Buradan Kaydolun !

Binance NFT Mini Uygulamasının Avantajları

Binance NFT Mini Uygulaması, Binance NFT’nin mobil cihazlar için kullanışlı bir sürümüdür. Binance Uygulamasında NFT işlevlerine kolayca ulaşabilmeniz için size basit ve sezgisel bir tasarım sunar. Binance NFT Mini Uygulaması sayesinde , her bir işleminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz . Kolaylık varsa , Binance NFT var ! İşte Binance NFT Mini Uygulamasının benzersiz avantajları ;

 • Hızlı Erişim
 • Sade Tasarım
 • Kullanıcı Dostu
 • İşlevsel ve Kullanışlı
 • Basit
 • Kolay Navigasyon
 • Benzersiz Filtreleme Aracı

Binance NFT Mini Uygulamasına Nasıl Erişebilirsiniz?

Binance borsasında her şey basit ve sadedir . Çok kısa bir adımda Binance NFT Mini Uygulamasını erişim sağlayarak , dünyanın en gelişmiş ve en Premium NFT pazarında işlem yapmaya başlayabilirsiniz .

binance nft mini uygulaması

 • Uygulamanın ana sayfasında [Pazar Yeri] ögesine gelene dek sayfayı aşağı kaydırın.

 • Sayfanın altındaki [Mini Uygulamalar] kategorisinde [Binance NFT] uygulamasını göreceksiniz
 • [Daha Fazla][Binance NFT] seçeneklerine dokunarak da Binance NFT’ye erişebileceğinizi lütfen unutmayın. Bu şekilde, Binance NFT’yi web sitesi sürümü ile görüntüleyebilirsiniz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Binance NFT Mini Uygulamasını kullanmanızı öneririz.

nft mini

Binance NFT Mini ‘ye Hoş Geldiniz . Şimdi Keşfetme Zamanı !

Binance NFT Mini uygulaması sayesinde , her şey elinizin altında ! Tüm kategoriler , Koleksiyonlar , Pazar Yeri , İlk Oyun Arzları ve fazlası . İstediğiniz koleksiyonu hızlıca arayın ve erişim sağlayın .

Ana Sayfa

 • Binance NFT Mini uygulamasında ana sayfada , önem arz eden projelerin ön arzı , gizemli kutu satışlarına dair slayt bulunmaktadır . Slayt kısmında yer alan projeleri seçerek , ilgili arza ve bilgilendirme sayfasına ulaşabilirsiniz .
 • Slayt’ın tam altında yer alan menüde , İlk Oyun Arzı platformuna erişim vardır .
 • İlk Oyun Arzı (IGO) ; IGO’lar, sadece Binance NFT Pazarında yer alan  en iyi oyun projelerinden doğan oyun NFT’si varlıklarıdır. IGO’lar sadece oyun amaçlıdır ve erken erişim hakları, silahlar, karakterler, oyun eşyaları , özel Binance kozmetik ürünleri ve kostümleri vb. önemli oyun içi varlıklar içerir !
  Koleksiyonlar müzayede, sabit fiyatlı satış veya gizemli kutu yoluyla satışa sunulabilir. IGO’lar birkaç turda yapılarak kademeli bir fiyat yapısı ile her turda farklı sayılarda varlık sunabilirler. 

binance öne çıkan nftler

 • Şu anda gerçekleşiyor ; Binance NFT platformunda alım-satım bilgilendirmesini size anlık gösteren eşsiz Binance bilgilendirme servisidir .
 • Önerilen İçerik Üreticileri ; Binance tarafından sunulan eşsiz NFT koleksiyon üreticileri , yüksek hacme sahip NFT koleksiyonlarına sahip üreticiler Binance NFT tarafından önerilmektedir .
 • Önerilen Koleksiyonlar ; En seçkin ve nadide NFT koleksiyonları yalnızca Binance NFT platformunda . Binance NFT Mini uygulamasında en çok rağbet gören , popüler NFT koleksiyonları sizlere önerilmektedir .
 • Öne Çıkanlar ; Öne çıkanlar yüksek beğeniye sahip nadir NFT koleksiyonlarıdır . Kullanıcılar tarafından takip edilen eşsiz NFT’leri şimdi inceleyin .
 • Gaming ; Eşsiz oyun NFT’lerini içeren kısımdır . Burada yer alan NFT koleksiyonları oyun içi eşya , karakter geliştirme için kullanılabilir yada alım-satıma sunulabilir .
 • Bugünün Seçimleri ; Binance NFT tarafından günlük güncellenen eşsiz NFT koleksiyonları . Binance varsa kolaylık var !

Pazar Yeri

Binance NFT , kullanıcıların en çok rağbet gören , en yüksek fiyattan alım-satım gerçekleşmiş NFT koleksiyonlarını , en iyi içerik üreticilerini siz değerli kullanıcılara sunarak , Binance NFT ‘ye hakim olmanızı sağlamaktadır .

binance nft mini

 • En iyi koleksiyonlar ; Günlük , haftalık ve aylık işlem hacimlerine göre sıralama sunan gelişmiş Binance filtreleme aracıdır . Bu sayede popüler NFT koleksiyonlarına hızlıca ulaşabilirsiniz .
 • En iyi satışlar ; En yüksek fiyatlara satışı gerçekleşmiş eşsiz NFT koleksiyonları görüntüleyin . Tüm zamanlar , günlük , haftalık ve aylık olarak filtreleyebilir , en düşük en yüksek fiyattan satışları görüntüleyebilirsiniz .
 • En iyi içerik üreticileri ;İşlem hacmine göre en çok alım-satım gerçekleştirmiş eşsiz NFT üreticilerini görüntüleyin , koleksiyonlarına ulaşın .
 • Pazar yerini keşfedin ; Herkes gezmeyi sever 🙂 Biraz pazarda dolanmaya ne dersiniz ! Burası uçsuz bucaksız , en yüksek seviyede sanatçıların , spor kulüplerinin , markaların , sanat eserlerinin ve eşsiz oyun koleksiyonlarının yer aldığı üst seviye NFT pazar alanıdır .

Gizemli Kutular

Gizemli Kutular ,  Binance NFT tarafından kullanıcılara sunulan , içerisinde belirli nadirlik seviyelerinde NFT’ler barındıran eşsiz NFT koleksiyonlarıdır . Gizemli Kutu koleksiyonları Binance NFT ile ön satışa sunulmaktadır . Binance NFT Mini Uygulaması sayesinde Gizemli Kutuları keşfedin !

binance nft gizemli kutu

 • Slayt kısmında yeni ön satışa sunulmuş yada sunulacak eşsiz Gizemli Kutu koleksiyonlarına dair bilgilendirme bulunmaktadır . Buradaki projeleri seçim yaparak ön satış fiyatını , ürün bilgisini , sanatçı bilgisini , nadirlik seviyelerini ve NFT miktarını öğrenebilirsiniz .
 • Koleksiyonlar ; Yalnızca Binance NFT tarafında satışa sunulmuş ve listelenmiş Gizemli NFT koleksiyonlarını görüntüleyebilirsiniz . Koleksiyonlar üzerine tıklayarak görseldeki filtrelemeleri uygulayabilirsiniz .

Kullanıcı Merkezi

Binance NFT Mini uygulamasında yer alan Kullanıcı Merkezi , size ait NFT Varlıkları , Gizemli Kutular ve Favorilerinizi gösteren kişisel panelinizdir . Bu panelde NFT’lerinizi listeleyebilir , yatırabilir yada çekebilirsiniz .

Binance NFT Rehberleri

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Hesabınızı doğruladıktan sonra, Binance’te nakit kullanarak kripto para satın almanın üç ana yolu vardır: Banka havalesikart kanalları veya e-cüzdan seçenekleriyle Binance’den nakit para ile kripto satın alabilirsiniz. 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya’da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !