Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Earn İle Tanışın ! Kripto Paranızı Sadece HODL Etmeyin. Onu Büyütün...

Binance Earn İle Tanışın ! Kripto Paranızı Sadece HODL Etmeyin. Onu Büyütün !

spot_img

Kripto para dünyasında yer alan her bir kullanıcının HODL kelimesini duyduğuna eminim . HODL kelime bakımı ile kripto dünyasında türemiş bir terimdir . HODL etmek ,  piyasaların anlık iniş çıkış ve dalgalarından etkilenmemek ve inançlarını kaybetmeden uzun vade de varlıklarının ve yatırımlarının daha fazla değer kazanacağını düşüncesidir . Peki , ya size kripto varlıklarınızı hem HODL ederek hem de ekstra kazanç sağlayacağınızı söylesem ! Sizi Binance Earn ile tanıştırayım . 

Binance Earn Nedir ?

Binance Earn , kripto varlıklarınızı kolayca büyütmenin en gelişmiş yoludur . Binance Earn mevcut ürünleri ile her kullanıcıya hitap etmektedir . Binance’te faydalanabileceğiniz tüm kazanç fırsatlarınızı ve sahip olduğunuz kripto fonlarını görebileceğiniz bir tek durak hizmet noktasıdır. Binance Earn ‘de , Birikimler , Kilitli Staking , Launhpool , BNB Kasası , ETH 2.0 Staking , Liquid Swap , DeFi Staking , İkili Yatırım ve DOT Slot Açık Artırması gibi pasif kazançlar elde edebileceğiniz ürünler bulunmaktadır . Tüm bu ürünler Binance ürünleri ile entegre edilmiştir . Ve her işlem senkronize çalışmaktadır . Binance Earn hizmetinden yararlanmak için bir Binance hesabınız olması gerekmektedir . Eğer hala Dünyanın En Büyük Ve En Güvenilir Kripto Borsasında kaydınız yok ise aşağıdaki bağlantıdan , %20 komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz !

Binance Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Binance Earn Nasıl Kullanılır?

Binance Earn hizmeti tüm hesap doğrulamasını tamamlamış kullanıcılar için kullanılabilir . Binance Earn ürünleri keşfetmek için ;

binance earn nasıl kullanılır

Web Sürüm 

 • Binance hesabınıza giriş yapın .
 • Ana sayfada üst kısımda [Kazan] bölümünün üstüne gelin .
 • Açılır sekmede , [Binance Earn] yazısına tıklayın .

binance earn nedir

Mobil Uygulama

 • Binance uygulamasına giriş yapın .
 • Ana sayfada yer alan bölümler kısmından Daha Fazla yazısına tıklayın .
 • Kazan sekmesini açın ve tıklayın .

Binance Earn kullanıcılara 3 tür kazanç sunmaktadır . Bunlar Garantili , Yüksek Getirili ve yeni ürünü olan Otomatik Yatırımdır . Burada yer alan ürünler , kullanıcılar için çeşitli kazanç ve risklerine göre seçeneklere ayrılmıştır . Kazanç türlerini inceleyerek kendinize uygun olan yöntemi seçebilirsiniz . Potansiyel getiri oranlarının ne kadar yüksek olduğuna bakmaksızın, lütfen yalnızca riske atabileceğiniz miktarda yatırım yapın.

Garantili

Binance Earn ürün ve özellikleri ilk tanışmanız mı ? O zaman Garantili Kazan sizin için uygun olabilir . Aşağıdaki örnek görselde yer alan ürünler daha istikrarlı getirilere sahiptir ve kilitleme döneminden sonra anaparanızı geri alabilme imkanı sunmaktadır .

binance earn nedir

Binance her kullanıcı için gelişmiş filtreleme ve sıralama sistemi kullanmaktadır . Bu filtremeler sayesinde size uygun olan yatırımları görüntüleyebilir , arayabilir ve yatırım yapmaya başlayabilirsiniz . [Popüler Coinler] , [Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Seçenekler] veya [Yeni Listeleme] öğesine tıklayın. Arama yapmak için [Coinleri Ara] öğesine tıklayın. Ayrıca [Solana] ile ilgili kazanç seçenekleri de bulunmaktadır .

binance earn garantili

Yüksek Getirili

Yüksek getirili staking ortalamadan daha yüksek kazanç sağlayabilir, ancak yatırdığınız anapara için bazı riskler de içerir. Potansiyel getiri oranlarının ne kadar yüksek olduğuna bakmaksızın, yalnızca riske atabileceğiniz miktarda yatırım yapın.

binance earn yüksek getirili kazançlar

Otomatik Yatırım

Yalnızca Binance tarafından sunulan otomatik yatırım , hem belirttiğiniz tarihlerde seçili kripto paraya yatırım yapmanıza hem de pasif gelir elde etmenize olanak sağlar .

binance earn

Otomatik Yatırım Planınızı oluşturmaya başlayın . Yatırım yapmak istediğiniz bir coin seçin, yatırım tutarınıza karar verin ve yinelenen bir plan oluşturun.
Pasif gelir elde ederken Otomatik Yatırım planının tadını çıkarın . Yatırım yaptıktan sonra Esnek Birikimlerden günlük kazanç elde edebilir ve dilediğiniz zaman fonlarınızı kullanabilirsiniz.

binance otomatik yatırım nedir

En Yüksek Getiriyi Keşfetmek İçin , Binance Earn Ürünleri Nedir ?

Benzersiz kazançlar ve getiriler mi arıyorsunuz ? Binance Earn ürünleri keşfedin . Binance Earn ürünleri , çeşitli yöntemler ile yüksek getiriler ve kazançlar sunmaktadır .

 • Birikimler 
 • Kilitli Staking
 • Launhpool
 • BNB Kasası
 • ETH 2.0 Staking
 • Liquid Swap
 • DeFi Staking
 • İkili Yatırım
 • DOT Slot Açık Artırması

Birikimler

Binance Birikimler ile tanışın ! Birikim konusuna değinmeden önce size bir terim hakkında bilgi vermek istiyorum . Vadeli Mevduat , kelimesini daha önce duymuş olabilirsiniz . Vadeli Mevduat , getiri elde etmek için belirli bir süreliğine parayı bankaya yatırmaktır . Tam olarak Binance Birikim ürünleri de bu pasif gelir elde etme yöntemine benzerdir . Binance birikim size Esnek ve Sabit Birikim olmak üzere 2 tür ürün sunmaktadır .

binance birikim

Esnek Birikimler

Esnek Birikimler adından da anlayacağınız üzere , varlıklarınızı istediğiniz zaman geri almanıza olanak sağlayan bir birikim ürünüdür .

Sabit Birikimler

Sabit Birikimler , kripto varlığınızı belirli bir süre için yatırmanız karşılığında , Esnek Birikimlere göre daha yüksek gelir elde etmenize olanak sağlar . Sabit Birikimlerde varlıklarınızı belirtilen süreden önce çeker yada işlem iptali yaparsanız , elde etmiş olduğunuz getiriyi kaybedersiniz .

Hareketler

Birikimler bölümünde yer alan Hareketler , sınırlı arza sahip fakat yüksek talebe sahip birikim ürünleridir . Burada yer alan ürünler Binance ile çeşitli ortaklıklar kurarak , daha yüksek kilitleme getirisi sunan sınırlı arzda birikim formatıdır .

Kilitli Staking

Kilitli Staking adından da anlayacağınız üzere varlıklarınızı sizden talep edilen süre boyunca kilitleyerek ödüller kazanmanıza olanak sağlayan kazanç ürünüdür . Kilitli Staking ile blockchainde kripto varlıkları stake ederek ödüller ve kazanç sağlayabilirsiniz.

binance kilitli staking nedir

Seçtiğiniz varlığa katılım sağladıktan sonra , belirli bir kilit açma süresince varlıklarınızı geri alamazsınız . Süreç tamamlandıktan sonra varlıklarınızı geri alabilirsiniz . Bu kilit açma süresi seçilen ürüne göre farklılık gösterir.

Launchpool

Yeni varlıkları farm etmenin en güvenilir yolu Binance Launchpool ‘da ! Basit bir açıklama ile anlatmak gerekir ise , örneğin BUSD yada BNB stake ederek , yeni bir token ile ödüllendiriliyorsunuz .

binance launhpool

Ve bu ödülleri sadece 1 saat aralıkları ile talep edebilirsiniz . Launcpool ‘da stake için talep edilen varlık değişiklik gösterebilir .

BNB Kasası

BNB ile birçok avantajlardan yararlanmanın yolu ile tanışın ! BNB Kasası, BNB’lerinizin gelir potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak anapara garantili bir Binance yatırım ürünüdür.
BNB Kasaya yatırım yaparak ”HODL’lar, Binance ekosisteminde mevcut birçok fırsattan elde edilen getiriler ve avantajları en üst düzeye çıkararak, hem merkezi hem de merkeziyetsiz finans ürünlerine tek bir adımda kolayca yatırım yapabilirler.

ETH 2.0 Staking

ETH 2.0 , Ethereum ağı yükseltmesidir . ETH ekibi ve topluluğu , ETH 2.0 ile ağın ölçeklendirilmesini, hızını, verimliliğini ve sürdürülebilirliğini geliştirmeyi amaçlıyor ve kullanıcılara vaat ediyor . ETH 2.0 Staking işleminde yıllık gelir oranları , stake işlemi ile doğru orantılıdır . Ne kadar fazla ETH stake edilirse, yıllık getiri oranı da o oranda düşecektir. Ayrıca Binance zincir üzerindeki ödüllerin %100’ünü kullanıcılara dağıtacaktır .

 • Stake ettiğiniz ETH’ler ETH 2.0 yükseltmesinin ilk aşaması sırasında kilitlenecektir. Bu kilitleme dönemi boyunca, stake ettiğiniz ETH’ler geri alınamaz. Lütfen içerdiği riskleri dikkatlice gözden geçirin.
 • ETH 2.0’ın ilk aşamasının tamamlanması 24 ayı bulabilir. Bu aşama tamamlandığında stake ettiğiniz ETH’lerinizi geri alabileceksiniz.
 • BETH, stake edilen ETH’lerinizi 1’e 1 oranında temsil eden tokenize edilmiş bir varlıktır. Binance, BETH’leri Spot hesabınıza yatıracaktır.
 • İlk aşamanın tamamlanmasının ardından, BETH’lerinizi tekrar ETH ile takas edebileceksiniz. Takas anında elinizde bulunan BETH’ler kadar ETH alacağınızı lütfen dikkate alınız.

Liquid Swap

Liquid Swap , Merkezi ve merkeziyetsiz finansal hizmetlerin avantajlarını birleştirerek, kullanıcıların Binance üzerindeki likidite havuzlarına likidite sağlayarak yüksek yıllık getiriler elde etmelerine olanak tanır.
Ayrıca likidite havuzunda kripto para birimlerini takas edebilir ve düşük slipaj ve düşük komisyonların avantajlarından yararlanabilir veya varlıklarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz, ancak havuzda yalnızca tek bir varlığı takas ederseniz bir komisyon ödemeniz gerekecektir.

DeFi Staking

Öncelikle DeFi , merkeziyetsiz finans ekosistemidir . Binance DeFi Staking ürünü ile kullanıcılara daha yüksek kazançlar sunmayı amaçlamaktadır. Binance borsası en iyi DeFi projelerini siz değerli kullanıcılar için sunmaktadır .

binance defi staking nedir

Binance DeFi Staking hizmetinin bir diğer amacı da , özel anahtarları yönetmeye, kaynak edinmeye, alım satım yapmaya veya DeFi Staking’e katılmak için gereken diğer karmaşık görevleri yerine getirmeye gerek kalmadan Binance üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Herhangi bir Staking işlemi yapmadan önce yönergeleri ve kuralları okumayı unutmayınız .

İkili Yatırım

İkili Yatırım iki farklı para birimi içeren, yüksek getirili ve anapara koruması olmayan bir şekilde yapılandırılmış bir Binance Birikim ürünüdür. Katılım sağlarken dayanak varlığı, yatırılacak para birimini, katılım tutarını ve teslim tarihini seçersiniz. Getiriniz, aşağıdaki koşullara bağlı olarak yatırılan para birimi veya alternatif para birimi cinsinden ödenmektedir .
binance ikili yatırım
İki tür İkili Yatırım ürünü vardır: (1) Alış ve Kullanım ve (2) Satış ve Kullanım.
Alış ve Kullanım ürünü için,
Bu basitçe, Uzlaşma Fiyatı Kullanım Fiyatından yüksekse (üzerindeyse) ürünün “kullanılmış” olduğu anlamına gelir.
 • Uzlaşma Fiyatı ≥ Kullanım Fiyatı ise ürün “kullanılmış olur
 • Uzlaşma Fiyatı < Kullanım Fiyatı ise ürün “kullanılmamış olur
Satış ve Kullanım ürünü için,
Bu basitçe, Uzlaşma Fiyatı Kullanım Fiyatından düşükse (altındaysa) ürün “kullanılmış” anlamına gelir.
 • Uzlaşma Fiyatı ≤ Kullanım Fiyatı ise ürün kullanılmış” olur
 • Uzlaşma Fiyatı > Kullanım Fiyatı ise ürün “kullanılmamış” olur
İkili Yatırım ürünlerinin her iki türü için de, ürün “kullanılmamış” ise getirileri yatırılan para birimi cinsinden alacaksınız. Ürün “kullanılmış” ise, getirileri alternatif para birimi cinsinden alacaksınız.
Katılım sağlanan her ürünün bir teslim tarihi vardır. Binance teslim tarihinde saat 11:00’deki (TSİ) spot fiyatını uzlaşma fiyatı olarak almaktadır .

DOT Slot Açık Artırması

DOT parachain slot açık artırmasındaki projeleri destekleyin ve kripto ödülleri kazanın. Parachain ; Yapılan işlemlerin doğruluğunu kontrol etme için bilgi işlem kaynaklarını kullanan, özel blok zincirlerdir. Binance DOT Parachain’e katılın ve benzersiz kripto ödülleri kazanın .

binance earn

DOT Slot Açık Artırması’nda, açık artırmanın kazananının belirlendiği anı rastgele bir hale getirmek için mum açık artırma mekanizması kullanılır. Projeler, bir Polkadot parachain’i olmak için başarılı bir biçimde kiralanması gereken parachain slotu için en yüksek miktardaki DOT teklifini gerektirir ve böylece “zincirler arası” özellik elde edilmiş olur. Slotlar dönem başına 3 ay, art arda en fazla 2 yıl süreyle kiralanabilir.

 DOT Slot Açık Artırmasında Hangi Ödülleri Kazanabilirim?

Isınma Dönemi içinde Polkadot parachain projeleri tarafından sağlanan Binance Ekstra Bonusunu (yaklaşık toplam 30 milyon USD ödül) ve seçtiğiniz projelerin Açık Artırma Dönemi ve Kiralama Dönemi için sunduğu ödüllerin %100’ünü alırsınız.

Son olarak , HODL etmek Binance ile daha avantalı ve karlı ! Her bir kullanıcıya hitap eden benzersiz birikim ve kazanç ürünleri sadece dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ‘da !

[table id=54 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar