Otomatik Yatırım İle 10 BUSD ‘e Varan Ödüller Kazanın !

binance ödüller
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance , yeni bir etkinliği kullanıcıları ile paylaştı ! Etkinlik kapsamında , ilk defa Otomatik Yatırıma katılan kullanıcıların 100.000 BUSD’ye varan bir ödül havuzunu paylaşabileceği bir Otomatik Yatırım BUSD Kuponu Etkinliği düzenliyor. 

Şimdi Lider Kripto Borsası Binance’a Kaydol , Avantaj ve Promosyonları Kaçırma ! 

Otomatik Yatırım İle Ödüller Kazanın !

Başarıyla tek varlıklı veya portföy Otomatik Yatırım günlük planı oluşturan ve etkinlik dönemi boyunca herhangi bir miktarda kripto para alan ilk 10.000 yeni Otomatik Yatırım kullanıcılarının her biri değeri 10 BUSD‘ye varan bir kupon kazanacaktır. Token kuponu ödüllerinde aşağıdaki kriterler temel alınacaktır:

Kupon Ödülü Değeri
Otomatik Yatırım Alımları Yapılan Ardışık Gün Sayısı 
1 BUSD
1 Gün
5 BUSD 
5 Gün
10 BUSD
10 Gün

Etkinliğe Nasıl Katılırım ?

  • Etkinlik sayfasındaki [Etkinliğe Katıl] tuşuna tıklayın.
  • Yeni bir günlük Otomatik Yatırım planı oluşturun ve favori kriptonuzu almaya başlayın.
  • Daha yüksek bir tutarda kupon ödülüne hak kazanmak için Otomatik Yatırım günlük planı ile art arda daha fazla günde başarıyla kripto alın. Ardışık günlerdeki Yinelenen Alımların başarılı olmasını garanti etmek için hesabınızda yeterli sabit coin bakiyesi olmasına dikkat edin

İpucu: En yüksek kupon ödülüne hak kazanmak için günlük Otomatik Yatırım planınızı en geç 21/06/2022 günü saat 02.00’ye (TSİ) kadar başlatın.

  • Tüm yeni Otomatik Yatırım kullanıcılarının hesaplarını doğrulamaları gerekmektedir​.
  • Etkinliğe başarıyla katılmak isteyen kullanıcılar bu sayfada yer alan [Etkinliğe Katıl] tuşuna tıklamalıdır.
  • Ödüller ilk gelen ilk alır esasında dağıtılacaktır 
  • Sadece ilk 10.000 hak kazanan katılımcı 10 BUSD’ye varan kupon ödülünü alma hakkına sahip olacaktır.
  • Hak kazanan kullanıcılar birden fazla Otomatik Yatırım planı oluşturarak etkinlik dönemi boyunca herhangi bir miktarda Otomatik Yatırım alımını tamamlayabilirler.
  • Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !