KIN Coin Nedir ? Kin Coin Nasıl Alınır ?

kin kaç tl

Kin Coin tüketici uygulamaları ve hizmetlerinin dijital ekosisteminde para olarak kullanılmaktadır. İlk önce Ethereum ERC20 belirteci olarak piyasaya sürülmüştür ve Kik ekosistemindeki ana para olacak şekilde tasarlanmıştır.  Kik ilk etapta 2017′ de sonlanan Kik Points adlı kripto para birimi değil , bir ödül puan sistemi başlatmıştı. Kik 2017 Eylülde ICO için , 100 Milyon Dolar toplamıştır. Söz konusu coinin amacı, Kik topluluğunda ki bağları güçlendirmek şeklinde belirtmişlerdir. KİN  kik ekibi tarafından oluşturulan , uygulama içinde kazanılan ve  kullanılabilen bir dijital para birimidir. Peki tam olarak KIN Coin Nedir ? Kin Coin Nasıl Alınır ?  Kin Coin Nedir ? Kin Coin Kaç TL?

okex borsası
KIN Coin Nedir ? Kin Coin Nasıl Alınır ?  Kin Coin Nedir ? Kin Coin Kaç TL?

KIN Coin Nedir ?

KIN Coin tüketici uygulamaları ve hizmetlerinin dijital ekosisteminde para olarak kullanılmaktadır. İlk önce Ethereum ERC20 belirteci olarak piyasaya sürülmüştür ve Kik ekosistemindeki ana para olacak şekilde tasarlanmıştır.  Kik ilk etapta 2017′ de sonlanan Kik Points adlı kripto para birimi değil , bir ödül puan sistemi başlatmıştı. Kik 2017 Eylülde ICO için , 100 Milyon Dolar toplamıştır. Söz konusu coinin amacı, Kik topluluğunda ki bağları güçlendirmek şeklinde belirtmişlerdir. KİN , kik ekibi tarafından oluşturulan , uygulama içinde kazanılan ve kullanılabilen bir dijital para birimidir. Eylül 2019 ‘da Kik,  ABD Güvenlik Borsa Komisyonu’na dava açmak için mesajlaşma  uygulamasını kapatacağını belirtmiştir. 2019 Ekimde ise MediaLab Kik Messanger’ı korumak için satın almıştır.

KIN Coin Kaç TL ? 1 Kin Coin Kaç TL ?

Kin Coin Toplam Arzı 10.000.000.000.000 KIN ‘dir.

Kin Coin Nasıl Alınır ?

Kin Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. KIN Coin Nedir ? KIN Coin Kaç TL ?

Kin Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , PROBİT üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Kin Coin Nasıl Alınır ? 

Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılması önerilmektedir.