KAVA Coin Yorum , Analiz , Geleceği , Fiyat Tahmini

Abone Ol 

Tüm kripto varlıklar arasında ilk 100 içerisinde yer alan KAVA Coin Nedir , Nereden Alınır ? Kava Coin Yorum , Analiz , Geleceği , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

İçerik Rehberi

Kava Coin Nedir ?

Kava , Cosmos SDK’nın hızını ve birlikte çalışabilirliğini Ethereum Sanal Makinesinin (EVM) esnekliği ve geliştirici desteği ile birleştiren benzersiz bir ortak zincir mimarisine sahip hızlı ve güvenli bir Katman-1 blok zinciridir.

Kava Network, geliştirilmekte olan 3. taraf EVM ve Cosmos SDK tabanlı protokollerden oluşan eksiksiz bir ekosistemle, merkezi olmayan takas havuzları ve teminatlı ödünç verme ve ödünç alma dahil olmak üzere bir dizi yerel DeFi ürününü destekler. Kava Network, Cosmos Blok Zincirler Arası İletişim protokolü (IBC) ile entegredir ve Tendermint tabanlı bir Hisse Kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması ile çalışır.

Kava Network, doğrulayıcılar tarafından paylaştırılabilen veya doğrulayıcı düğümlere devredilebilen bir yönetişim belirteci olan KAVA’ya sahiptir. Paydaşlar ve yetki verenler, ağın güvenliğini sağlamak için bir ödül olarak ağ ücretlerinin bir kısmını kazanır ve ayrıca ağ yönetişim tekliflerinde oy haklarına sahiptir.

Ağ, geliştiricilere şunları sağlar:

 • Esnek Dağıtım: Geliştiriciler, EVM uyumlu Ethereum Co-Chain veya Cosmos Co-Chain kullanarak dünyada en çok kullanılan iki izinsiz yürütme ortamından birini oluşturabilir ve dağıtabilir.
 • Zincir Üzerinde Teşvikler: Merkezi olmayan bir zincir üstü teşvik modeli, en iyi geliştiricilerin ve projelerin DeFi, GameFi ve NFT‘ler dahil her Web3 dikeyinde ödüllendirilmesini sağlayacaktır.
 • Sorunsuz Birlikte Çalışabilirlik: Geliştiriciler, projelerini her büyük varlığa ve milyonlarca kullanıcıya bağlayarak aynı ağda Cosmos SDK protokolleriyle sorunsuz bir şekilde birlikte çalışan Solidity akıllı sözleşmelerini dağıtabilir.
KAVA
Veriler
Dolaşan Arz
171.442.296 KAVA
Toplam Arz
173.657.543 KAVA
Maksimum Arz 
Bildirilmemiş
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$9.19 / $0.3

Kava Coin Nereden Alınır ?

KAVA Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

kava coin yorum fiyat analiz

Kava Coin Fiyat ! 1 KAVA Kaç TL ?

KAVA Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , KAVA Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına BURADAN ulaşabilirsiniz ! 1 Kava ne kadar ? Kava Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
kava
Kava
₺17.07
0.230%
340,600,806.00 KAVA
₺427,641,166.93
₺5,758,699,823.11

Kava Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . KAVA Coin canlı grafik !

 • kava
 • Kava
  (KAVA)
 • Fiyat
  $0.916
 • Piyasa değeri
  $308.92 M

Kava Coin Yorum Ve Geleceği

Piyasada yer alan binlerce kripto varlık arasında ilk 100’de yer almayı başaran Kava Coin , yatırımcılar arasında popüler konumda . Kava Coin , Mart 2020 ‘de en düşük fiyat seviyesi olan $0.3 fiyat seviyesinde düşmüştür . Makale tarihiyle Kava Coin ATL seviyesinden 1521.07% oranında yükseliş gerçekleştirmiştir . Yine Kava Coin Eylül 2021 tarihinde en yüksek seviyesi olan $9.19 fiyatını görmüştür . Makale tarihiyle bu fiyattan 47.10% oranında bir düşüş yaşamıştır . Kripto varlıklarda yükselişte ve düşüşte beklenilmeyen hareketler ortaya çıkabilir .

Bu yüzden dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Kava Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından KAVA Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan KAVA fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

Kava Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Kava fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. WalletInvestor 5.0831$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar 7.48602$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 4.268$’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunarak Kava’nın gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

Kava Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast, 2023 için Kava fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 4.12355$’a düşeceğini tahmin ediyor. Kava’nın geleceğini tahmin eden WalletInvestor, Kava fiyatının o zamana kadar 3.74301$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, PricePrediction.net, 2023’te yaklaşık 7.48602 $ fiyat teklifinde bulunarak Kava fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor.

Kava Coin Fiyat Tahmini 2024

Bazı analistler 6.11239-6.42319$ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 2.03324$’a ulaşma olasılığını öne sürerken, 2024 için Kava fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu.

Kava Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem PricePrediction.net hem de WalletInvestor, Kava pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 7.07013$ ve 8.82611$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Kava fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: TradingBeast, Kava’nın Aralık 2025’e kadar 7.6821$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, KAVA projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz Kava fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, KAVA projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Kava Coin Analiz

KAVA Coin Teknik Analiz , KAVA kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu KAVA alım-satım derecesini görebilirsiniz. KAVA/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.