Anyswap (ANY) Coin Analiz , Yorum , Fiyat Tahmini

any coin analiz , fiyat
Abone Ol 

Düşük arzı ile dikkat çeken Anyswap (ANY) Coin Nedir ? ANY Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

İçerik Rehberi

Anyswap (ANY) Coin Nedir ?

Anyswap, merkezi olmayan bir zincirler arası takas protokolü ve köprü altyapısıdır. Anyswap platformu, kullanıcıların tek bir platformda çok sayıda zincir arasında tokenları takas etmesine ve köprü oluşturmasına olanak tanıyan birden fazla blok zincirini destekler.

ANY, projenin yerel belirtecidir. Anyswap için geçerli kullanım örnekleri şunları içerir:

  • İşlem ücretleri : Kullanıcılar, köprü ücretlerini ödemek için Anyswap bir belirteç kullanabilir.
  • Geri alma ve yakma : Köprü ücretlerinin %20’si, her üç ayda bir gerçekleşen Anyswap bir tokeni geri almak ve yakmak için kullanılır.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşmaktadır:

  • Yönlendirici : Belirteçlerin zincirler arasında değiştirilmesini sağlayan Anyswap’ın en son gözetimsiz çapraz zincir çözümü.
  • Bridge : Tokenların zincirler arasında değiş tokuş edilmesini sağlayan bir emanet haritalama çözümüdür.
  • Anyswap Çalışma Düğümleri (AWN) : Kullanıcılar, kendi düğümlerini devrederek veya çalıştırarak Anyswap bir tokeni stake edebilirler.
ANYSWAP (ANY)
Veriler
Dolaşan Arz
18.639.320 ANY
Toplam Arz
100.000.000 ANY
Maksimum Arz 
100.000.000 ANY
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$34.24 / $0.08365

Anyswap (ANY) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak ANY Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

anyswap analiz grafik

Anyswap (ANY) Coin Fiyat

ANY Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , ANY Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 ANY ne kadar ? ANY Coin Kaç TL ?

ANY Coin Yorum Ve Geleceği

Dolaşana arzı ile dikkat çeken ANY Coin , makale tarihi itibari ile $34.24 ATH ‘sinden %59 civarında değer kaybı yaşamış durumda .  Kripto paralar yüksek risk barındıran yatırım ürünleridir . Dünya gündemin yer alan herhangi bir olayda bile çok çabuk etkilenmektedir . Bu nedenden dolayı kripto varlıklar hakkında %100 doğru bir yorum ve analiz yapmak mümkün değildir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

ANY Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından ANY Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan ANY fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

ANY Coin Fiyat Tahmini 2022

Anyswap’ın 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibarıyla farklı görüşler var. TradingBeast yükseliş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar 16.6012$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında düşüş rakamlarına atıfta bulunarak Anyswap’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

ANY Coin Fiyat Tahmini 2023

2023 için Anyswap fiyat tahminlerinde TradingBeast, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 8.624 dolara düşeceğini tahmin ediyor. Anyswap geleceğini tahmin eden WalletInvestor, Anyswap fiyatının o zamana kadar ~6,7914$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, PricePrediction.net Anyswap fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 16.0622 dolar fiyat veriyor.

ANY Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için Anyswap fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak negatif, bazı analistler 8.9474-9.0552 dolar aralığında (WalletInvestor, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, TradingBeast farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 12.0736 dolara ulaşma olasılığını belirtiyor.

ANY Coin Fiyat Tahmini 2025

PricePrediction.net’in 2025 Anyswap fiyat tahmini için yalnızca karamsarlığı var ve Anyswap’ı 2025’in sonunda 4.312$ olarak değerlendiriyor. TradingBeast, olumsuz bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 2.4794$ tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha iyimser – bu yılın Aralık ayı için Anyswap fiyat tahmini sadece 15,7388 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, ANY projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz ANY fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, ANY projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

ANY Coin Analiz

ANY Coin Teknik Analiz , ANY kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ANY alım-satım derecesini görebilirsiniz. ANY/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.