Ana SayfaAltcoin HaberleriHarvest Finance (FARM) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini !

Harvest Finance (FARM) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini !

spot_img

Popüler kripto varlıklar arasında yer alan , Harvest Finance (FARM) Coin Nedir ? Harvest Finance (FARM) Coin  Grafik , Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 ! 

Harvest Finance (FARM) Coin Nedir ?

Harvest Finance, Ethereum, Binance Smart Chain ve Polygon üzerinde bir getiri toplayıcıdır . Platform, kullanıcıların DeFi ekosistemindeki çeşitli projelere para yatırarak varlıklarının getirisini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur.

Platform, kullanıcıların varlıklarını Harvest Finance kasalarında stake etmelerine olanak tanırken, protokol onlar adına çeşitli verim çiftçiliği stratejilerini yürütür ve karşılığında stake ödülleri alır.

FARM, Harvest Finance’ın yerel hizmet simgesidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

  • Staking : Kullanıcılar, FARM tokenlerini kar paylaşım havuzlarında stake ettiklerinde performans ücreti ödülleri olarak FARM tokenleri kazanabilirler .
  • Likidite madenciliği : Kullanıcılar, likidite madenciliği ödülleri (yani SushiSwap) ve DEX işlem ücretlerinden bir pay kazanmak için diğer DEX‘lerdeki LP’lere likidite sağlayabilir. Kullanıcılar, FARM’de ödenen likidite teşviklerini kazanmak için Harvest Finance kasalarında LP tokenlarını daha fazla stake edebilirler.
  • Yönetişim : FARM token sahipleri yönetişim teklifleri oluşturabilir ve bunlara oy verebilir .

Harvest Finance, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • Performans ücreti paylaşımı : Kar paylaşım havuzlarında FARM hissesi olan kullanıcılar, verim çiftçiliği stratejilerinden alınan performans ücretine hak kazanırlar. Ücretler, açık piyasadan FARM tokenlerini geri almak için kullanılır ve FARM stake eden kullanıcılara ödüllendirilir.
  • Otomatik birleştirme : Kullanıcılara dağıtılan FARM tokenları, getirilerini iyileştirmek için otomatik olarak toplanır ve kar paylaşım havuzunda yeniden pay edilir. iFARM , otomatik birleştirme için mevduat makbuzu olarak verilir ve faiz getiren bir FARM tokenidir.
  • fCASH : Kullanıcıların iFARM satmaya gerek kalmadan kredi almalarını sağlar. Kullanıcılar, sabit paralarla (yani USDC) değiştirilebilen fCASH karşılığında teminat olarak iFARM sağlar.
  • AmpliFARM : Sadece BSC havuzlarında ödüllendirilen bir token olup, stake süresine bağlı olarak 1:1 bFARM oranında veya 4.18x’e kadar anında talep edilebilir.

Harvest Finance (FARM) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak Farm Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

Harvest Finance (FARM) Coin Fiyat ? 1 Farm Kaç TL ?

Farm Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , Farm coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 Farm ne kadar ? Farm Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17027″]

Harvest Finance (FARM) Coin Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat bilgisine Buradan ulaşabilirsiniz . Farm Coin Grafik !

[ccpw id=”17028″]

Harvest Finance (FARM) Yorum Ve Geleceği !

Aşağıda bahsedilen analizlerden de anlaşılacağı gibi, Harvest Finance (FARM) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki FARM fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Harvest Finance projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Harvest Finance (FARM) Coin Fiyat Tahmini !

Farm Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibarıyla, Harvest Finance fiyat tahminleri çoğunlukla karamsar olup, 2022’nin sonunda 73.852$’a (TradingBeast) ve hatta daha da aşağısına (WalletInvestor’a göre) 28.742$’a düşeceğini tahmin ediyor.

Farm Coin Fiyat Tahmini 2023

PricePrediction.net’e göre, 2023’te Harvest Finance fiyatının 5,1325$’a düşeceği tahmin ediliyor ve bu da Harvest Finance’i zayıf bir yatırım seçeneği haline getiriyor. TradingBeast ise fiyatın 95.597$’a düşeceğini tahmin ediyor ve WalletInvestor da 59.537$’a düşeceği tahmin edilen bir fiyat düşüşüne katılıyor.

Farm Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için Harvest Finance fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 129.718$-203.247$ aralığında (TradingBeast, WalletInvestor) fiyatlar vaat ederken, PricePrediction.net farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 101.6235$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Farm Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem TradingBeast hem de PricePrediction.net, Harvest Finance pazarının 2025 yılında büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 156.324$ ve 185.7965$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Harvest Finance fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: WalletInvestor, Harvest Finance’in Aralık 2025’e kadar 161.1605 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Harvest Finance (FARM) Analiz !

Harvest Finance (FARM) Coin Teknik Analiz , FARM Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu FARM alım-satım derecesini görebilirsiniz. FARM/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar