USD Coin Nedir ? USDC Nasıl Alınır ?

usd coin nedir
Abone Ol 

Circle ve Coinbase  ortaklığının bir sonucu olarak  USD destekli stabilcoin piyasaya sürülmüştür. USD Coin , kripto para borasında ki dalgalı fiyata son vermeyi amaçlamaktadır. 6 milyon dolarlık stablecoin,  Circle Internet Financial tarafımdan geliştirilmiş ve kripto para borsası Coinbase tarafından da desteklenmektedir. Peki tam olarak USD Coin Nedir ? USDC Canlı Fiyat !  USDC Kaç TL ? USDC Coin Nasıl Alınır ? USDC Coin Canlı Toplam Arz ! USD Coin Canlı Toplam Arz!

USD Coin Nedir ?

Circle ve Coinbase  ortaklığının bir sonucu olarak  USD destekli stabilcoin piyasaya sürülmüştür. USD Coin , kripto para borasında ki dalgalı fiyata son vermeyi amaçlamaktadır. 6 milyon dolarlık stablecoin,  Circle Internet Financial tarafımdan geliştirilmiş ve kripto para borsası Coinbase tarafından da desteklenmektedir.  USD Coin Amerikan dolarına sabitlenmiş ve 26 Eylül 2018 Tarihinde çıkartılmış bir kripto para birimidir.

USDC Coin, Amerikan dolarının internet ve halka açık blok zincirler üzerinden kullanımı kolaylaştırmak için bir hizmet olarak adlandırılabilir. Centre tarafından Ethereum ağında ERC-20 akıllı kontrat olarak üretilen USDC Coin , Ethereum Blok zincirini kullanmaktadır. Ethereum  akıllı kontratlarını destekleten cüzdanlar arası transfer işlemi yapılabilmektedir. Ethereum tabanlı USDC Coin, USDT gibi çalışmaktadır. Ayrıca USDC Coin , herhangi bir spekülasyondan etkilenmeyerek , diğer kripto paralar gibi kırılgan olmayacaktır. USDC Coin Canlı Fiyat !

USDC Canlı Fiyat ! – USDC Kaç TL

USD Coin fiyatı $0.999 , USD Coin Grafik , Hesaplama , ATH ve Teknik Verilerine Buradan ulaşabilirsiniz !

USDC Coin Toplam Arz  : 27.745.880.499 USDC

USDC Coin Nasıl Alınır ?

USDC Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. USDC Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için BURADAN KAYIT OLUNUZ

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz . USDC Coin Canlı Toplam Arz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.