Günlük Görevleri Tamamla, Bitcoin Kazan !

bitcoin kazan

Günlük Görevler ile birlikte artık birbirinden farklı görevleri tamamlayıp, her gün Bitcoin kazanabilirsiniz. Binance TR borsası kullanıcılara , görev ödüllendirme sistemini sunuyor . Sistem gereği kullanıcılar , Binance TR ‘nin verdiği görevleri yerine getirerek , günlük Bitcoin kazanabiliyor ! İşte Detaylar , Günlük Görevleri Tamamla, Bitcoin Kazan!

Günlük Görevleri Tamamla, Bitcoin Kazan !

Günlük Görevler sadece Binance TR kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış hem eğitici hem de eğlenceli görevlerdir. Her gün ödül havuzu tükenmeden günlük görevleri tamamlayarak Binance TR ile  Bitcoin kazanabilirsiniz. Öğrenme Görevleri ve Aksiyon Görevleri olmak üzere iki tür Günlük Görev vardır. Öğrenme Görevleri’nde belirli bir süre içinde eğitici makaleleri okumanız gerekirken, Aksiyon Görevleri’nde ise bazı işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir. Günlük Görevler sayesinde her gün görevleri tamamlayıp, ödül kazanabilirsiniz. Her gün en fazla beş adet görev tamamlayabilirsiniz. Görevler her günün sonunda otomatik olarak yenilenir ve yeni ödül havuzu açılır.

Günlük Görevleri Tamamla, Bitcoin Kazan
Önerilen Makaleler

Bir görevi tamamladıktan sonra görevin yanındaki “Al” butonuna tıklayarak ödülünüzü hemen alabilirsiniz. Ödülünüz otomatik olarak Binance TR hesabınıza yatırılacaktır. Ancak aynı anda birden fazla sayfa açarsanız sadece son sayfa için ödül alırsınız. Bu sebeple aynı anda sadece bir görev tamamladığınızdan emin olun. Günlük Görevler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hemen görevleri tamamlayıp ödülleri kazanmak için Binance TR hesabınıza giriş yapıp, Günlük Görevler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Binance TR Kayıt Rehberi

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %10 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • POWR Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.