Power Ledger Nedir ? POWR Coin Kaç TL ?

powr coin nedir

Powerledger, enerji, esneklik hizmetleri ve çevresel ürünlerin takibini ve ticaretini sağlayan yeni enerji pazarları için işletim sistemi olarak bilinmektedir. POWR Coin, elektriğin herkes için güvenilir, uygun fiyatlı ve temiz olduğu bir dünya inşa etmeyi amaçlayan Avustralya merkezli Power Ledger platformunun yerel token’ıdır.Power Ledger (POWR), Dr. Jemma Green, Dave Martin, John Bulich ve Jenni Conroy tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Peki tam olarak Power ledger Nedir ? POWR Coin Kaç TL ? Power ledger Toplam Arz ! POWR Coin Nasıl Alınır ? POWR Coin Nereden Alınır ? POWR Coin Nedir ?

Power Ledger (POWR Coin ) Nedir ? 

Powerledger, enerji, esneklik hizmetleri ve çevresel ürünlerin takibini ve ticaretini sağlayan yeni enerji pazarları için işletim sistemi olarak bilinmektedir. Power Ledger (POWR), Dr. Jemma Green, Dave Martin, John Bulich ve Jenni Conroy tarafından ortaklaşa kurulmuştur. POWR Coin, elektriğin herkes için güvenilir, uygun fiyatlı ve temiz olduğu bir dünya inşa etmeyi amaçlayan Avustralya merkezli Power Ledger platformunun yerel token’ıdır . ETH ağındaki sözleşmelerle desteklenen, eşler arası enerji değişim platformu, bireylerin ve toplulukların güçlerinin kaynağını seçmelerine olanak tanıyan şeffaf sistemlerle enerji ticaretini demokratikleştirmeyi amaçlamaktadır.

Power Ledger iki blok zinciri katmanında çalışır ve farklı işlevler sunan Power Ledger  jetonu ve Sparkz olmak üzere iki jeton kullanır. Platformun kendisi, halka açık Ethereum blok zincirini ve Ecochain olarak bilinen özel bir konsorsiyum blok zincirini kullanır.

POWR belirteci, uygulama ana bilgisayarlarının ve katılımcılarının platformun kendisini kullanmasına izin verir. Bir ana bilgisayar doğru miktarda POWR’ye sahip olmadığında, platforma erişemez. POWR, Ethereum Smart Bond borsası aracılığıyla alınıp satılmaktadır.

Power Ledger (POWR), Dr. Jemma Green, Dave Martin, John Bulich ve Jenni Conroy tarafından ortaklaşa kurulmuştur.

 Power ledger Toplam Arz

Power Ledger resmi web sitesinde kendi özelliklerini şu şekilde sıralamaktadır :

 • Tutkulu, kapsayıcı ve yenilikçi.
 • Stratejiye, işletmenin hedeflerine ve başarı ihtiyacına dikkat ediyorlar.
 • Güven oluşturmak için zayıf yönler ve sınırlar kabul ediliyor.
 • Korkmak yerine sağlıklı anlaşmazlıkları ve tartışmaları memnuniyetle karşılıyorlar.
 • Tüm personelin sadakatini kazanmak için ekip birbirini destekliyor.
 • Riskleri yönetme ve azaltma konusunda titiz davranıyorlar.

Power Ledger, yenilenebilir enerji varlık sahiplerinin enerjilerini kime ve hangi fiyata satmak istediklerine karar vermelerineimkan sağlamaktadır. İşlemler, izlenen ve güvenli bir gelir akışı sağlayan bir dağıtım ağı üzerinden gerçekleştirilir. Kullanıcılar bir donanım cüzdanı aracılığıyla POWR‘larını güvence altına alabilirler.

POWREthereum’u da destekleyen tüm cüzdanlar tarafından desteklenen bir ERC20 belirtecidir.

POWR Coin Kaç TL ?

Power ledger Toplam Arz !

Power ledger Toplam Arz : 999.506.123 ‘ POWR ‘dir.

Önerilen Makaleler

POWR Coin Nasıl Alınır ? POWR Coin Nereden Alınır ?

Power Ledger almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Power Ledger  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Power ledger Nedir ? POWR Coin Kaç TL ? Power ledger Toplam Arz ! POWR Coin Nasıl Alınır ? POWR Coin Nereden Alınır ? POWR Coin Nedir ?

 • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
 • POWR Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.