Trust Wallet Token Nedir ? TWT Token Kaç TL ?

Trust Wallet Token Nedir

Trust Wallet Token , Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. TWT ,  2017 yılında Viktor Radchenko tarafından kurulmuştur. Peki tam olarak Trust Wallet Token Nedir ? TWT Token Nedir ? TWT Token Kaç TL ? Trust Wallet Token Toplam Arz ! TWT Token Nasıl Alınır , Nereden Alınır ?

Trust Wallet Token Nedir ?

Trust Wallet Token , Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Binance Smart Chain’e dayanan Trust Wallet Token, titizlikle test edilmiş bir hisse kanıtı (POS) konsensüs mekanizması ile desteklenmektedir. Bu, ağı %51 ve Sybil saldırıları dahil olmak üzere bir dizi olası tehdide karşı korumak için kullanılır . Ayrıca Binance tarafından işletilen ve Binance Chain’de ve temel akıllı sözleşmelerinde bir güvenlik açığı keşfeden herkese 10.000 $’a kadar BNB ödeyen cömert bir hata ödül programı tarafından korunmaktadır. Bunun ötesinde, bir BEP-20 varlığı olarak TWT, onu yönetmek için kullanılan cüzdan yazılımının güvenliği ile güvence altına alınmıştır. Trust Wallet için buna bir parola güvenlik kilidi ve 12 kelimelik bir kurtarma ifadesi dahildir.

Trust Wallet Token  nedir

TWT Token Nedir ?

Trust Wallet, kullanıcıların kripto para satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto para cüzdanıdır. TWT, Trust Wallet’ın yerel token’ıdır ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur.  Trust  başlangıçta Binance Chain’de bir BEP-2 varlığı olarak piyasaya sürüldü, fakat Ekim 2020’de Binance Smart Chain’de bir BEP-20 token’ı olarak yeniden piyasaya sürülmüştür. Trust Wallet , Trust Wallet mobil uygulamasının kullanıcılarına ek değer sağlamak için tasarlanmış bir yardımcı program token’dır ve Trust Wallet ekosistemi dışında herhangi bir yardımcı programı yoktur.

Trust Wallet Kurucuları 

Trust , 2017 yılında Viktor Radchenko tarafından kurulmuştur. Merkezi Mountain View, California’da bulunan Radchenko, daha önce çeşitli teknoloji firmalarında geliştirme ve mühendislik görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca 2013 yılında kamyoncular için en popüler uygulamalardan birinin arkasındaki şirket olan Trucker Path’in kurucu ortağıydı. Radchenko, “uygulama mağazalarında Ethereum ve ERC20 jetonları için açık kaynak cüzdanları olmadığını” keşfettiğinde dikkatini mobil kripto para cüzdanı endüstrisine çevirmiştir.

Platform, Temmuz 2018’de Binance tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındı , ancak Radchenko hala platformda Binance ekibinin bir parçası olarak çalışmaktadır.

TWT Token Nedir

TWT Token Kaç TL ?

Trust Wallet Token Toplam Arz !

Trust Wallet Token Toplam Arz : 1.000.000.000 TWT

Önerilen Makaleler

 TWT Token Nasıl Alınır , TWT Token Nereden Alınır ?

Trust Wallet Token almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Trust Wallet alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Trust Wallet Token Nedir ? TWT Token Nedir ? TWT Token Kaç TL ? Trust Wallet Token Toplam Arz ! TWT Token Nasıl Alınır , Nereden Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • TWT Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.