Ethereum (ETH) Yorum Temmuz 2022

eth yorum temmuz 2022

Kripto para piyasasında ciddi düşüşlerin yer aldığı şu dönemde kullanıcılar lider altcoin hakkında araştırmalara başlamış gözüküyor . Kimi kullanıcı yatırım yapmanın zamanı mı sorusunu sorarken diğer yandan bazı kullanıcılar zararını çıkarmanın yollarını araştırıyor . Bu yazımızda lider altcoin Ethereum (ETH) Yorum Temmuz 2022 verilerini sizler için derledik . Ethereum (ETH) yorum , fiyat tahmini ve geleceği hakkındaki bilgileri uzman analistler ve güvenilir kaynaklardan toplamaya çalıştık . 

Ethereum (ETH) Nedir ?

Her şeyden önce Ethereum hakkında kısa bir bilgi vermek isterim . Ethereum , 2013 yılında Vitalik Butterin tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. Ethereum adını , kurucusunun elementler ve bilimsel makaleler ile yola çıkarak seçtiği belirtiliyor . Vitalik , Ether kelimesinden ve anlamından  yola çıkarak , Etherium ‘un kelimesinin kulağa çok hoş geldiğini belirterek bu seçimi yaptığını belirtti. Ethereum takımında kurucunun yanı sıra ,  Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ve Charles Hoskinson’dan oluşmaktadır . Geliştirilmeye açıktır . Eth ‘nin yapımında kullanılan programlama dilleri ise , GoC++, Rust ‘dır .

Ethereum , Ether platformu tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Etherium, banka hesapları arasında aktarılabilir ve madencilik hesaplamaları için kullanılabilir. Ethereum, merkezi olmayan bir Turing sanal makinesinin (Ethereum Sanal Makinesi (EVM)) kullanılmasını sağlar.

Ethereum (ETH)
Veriler
Dolaşan Arz
121.351.867 ETH
Toplam Arz
121.351.867 ETH
Maksimum Arz 
Bilinmiyor
Çıkış Tarihi
2015
ATH / ATL
$4,891.70 / $0.4209

Tüm bunların yanı sıra Ethereum’un güncel fiyatıyla bile uzun vadede ciddi karlar edildiği gözüküyor .

Ethereum (ETH) Coin Yorum Temmuz

Bilgi Kripto ‘da ETH Coin gibi çok çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  ETH yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Şimdi Ethereum (ETH) Satın Al ! 

Changelly ETH Tahmin ve Yorum

Changelly yorum sitesinde yer alan Kripto analistleri, Ethereum’un 2022 ve önceki yıllardaki fiyat dalgalanmalarını kontrol ettiler, bu nedenle tahmin ettikleri ortalama ETH oranı Temmuz 2022’de 1.160,01$ civarında olabilir. Minimum olarak 880$’a düşebilir. Maksimum değer 1.410,00 ABD doları olabilir.

Crowd Wisdom ETH Tahmin ve Yorum

Crowd sitesinde yer alan kripto uzmanları ETH temmuz ayı için en düşük , 948 Dolar civarını bekliyor . En yüksek ise , 1649 Dolar civarına yükselebileceğini düşünüyor .

Analytics İnsight ETH Tahmin ve Yorum

Ethereum düşmeye devam ediyor ve hayati desteği 1000 dolardan kırdı. Altı aylık bir satıştan sonra, Ethereum ve daha geniş kripto para piyasası dibe yakın olabilir. Yatırımcılar düşüşü satın aldıkça bir toparlanma olursa, Ethereum’un yılı 1500 dolarda bitirmesi ihtimali var.

Wallet İnvestor Temmuz ETH Tahmin ve Yorum

Wallet İnvestor ‘da yer alan kıdemli analistler , Ethereum Temmuz ayı içinde 900 ile 1200 Dolar arasında bir fiyat performansı ön görüyor . Tüm bunların yanı sıra 2027 için fiyat tahmini 9800,660 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %+719,32 civarında olması beklediklerinin açıklamasını yaptı .

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Ethereum (ETH) Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz ETH fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.