Ethereum Analizi ! 26 Ağustos ETH Analizi !

Ethereum , 2013 yılında Vitalik Butterin tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. Ethereum adını , kurucusunun elementler ve bilimsel makaleler ile yola çıkarak seçtiği belirtiliyor . Vitalik , Ether kelimesinden ve anlamından  yola çıkarak , Etherium ‘un kelimesinin kulağa çok hoş geldiğini belirterek bu seçimi yaptığını belirtti. Ether maddesi , evrene nüfuz eden ve ışığın hareket etmesini sağlayan varsayım olan görünmez araçtır . Ethereum takımında kurucunun yanı sıra ,  Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ve Charles Hoskinson’dan oluşmaktadır . Geliştirilmeye açıktır . Eth ‘nin yapımında kullanılan programlama dilleri ise , GoC++, Rust ‘dır . 2021 yılında , yüksek bir performans kat eden Ethereum Coin yükselişe devam edecek mi ? İşte Ethereum Analizi ! ETH Analizi !

eth analizi

 

Ethereum Analizi ! 26 Ağustos ETH Analizi !

#ETH / USDT

Ethereum ’ da 3100$ seviyelerinde gezerken, yarın gerçekleşecek vade sonu ve ” Jackson Hole Toplantısı” yatırımcıları tedirgin ediyor. Haberler kötü gelirse 3000$’ın biraz altına düşüşler gelebilir.

Fakat grafikte göreceğimiz üzere 4H’likte LİBRA Formasyonu aktif gözükmekte (YATAY SEYİR) Bol Kazançlar.

Sizlerde Grafik ve Teknik analiz , Kriptoya dair güncel haberlere ulaşım sağlamak için TELEGRAM KANALIMIZA katılım sağlayabilirsiniz.

Ethereum Analizi

Ethereum Kaç TL ? 1 ETH Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Ethereum Coinin TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 ETH ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 ETH kaç TL ?

Popüler Fan Tokenlar !

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.