Polkadot Analizi ! Dot Coin Analizi !

Polkadot 2016 yılında ,  Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından oluşturuldu . Bay Wood Ethereum ‘da yer alan problemleri egale ederek , daha hızlı bir blockchain teknolojisi geliştirerek , Polkadot ‘u geliştirdi. Polkadot (DOT) amaç olarak , bağlantı merkezi olmadan web sitelerini ve halka açık veya özel izin gerektirmeyen ağları birbirine bağlayan blok zinciri aracılığıyla tamamen merkezi olmayan bir İnternet zinciri kurmayı amaçlamaktadır . Yatırımcılar tarafından gözde kripto para birimi olan Polkadot yükselecek mi ? İşte Polkadot Analizi ! Dot Coin Analizi ! 1 DOT Kaç TL ? Polkadot Bugün kaç TL ? 

polkadot analizi

 

Polkadot Analizi ! Dot Coin Analizi !

#DOT / USDT

DOT çok özen gösterdiğim gelecek vadeden nadir projelerdendir benim gözümde. Uzun vade’de nice 100$ eşiklerini aşacağına inandığım bir proje. Kısa bir süre önce yine DOT Hedefleri vermiştim Hepsi çok güzel noktası noktasına gelmiştir. Alım yapmadım tekrardan , Alım için yeşil kanal beklemekteyim. ORTA VADE HEDEFİM! Belirttiğim gibidir .


Sizlerde Grafik ve Teknik analiz , Kriptoya dair güncel haberlere ulaşım sağlamak için TELEGRAM KANALIMIZA katılım sağlayabilirsiniz.

okex borsası

Polkadot Kaç TL ? 1 DOT Kaç Lira ? DOT Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan DOT ‘un TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOT ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOT Kaç TL ? Polkadot Bugün kaç TL ? 

Önerilen Makaleler

Düzenle
Terra Nedir ? Luna Nedir ? Terra Nasıl Alınır ?
Holo Nedir ? Hot Nedir ? Holo Nasıl Alınır ?
Stellar Nedir ? XLM Nedir ? Stellar Nasıl Alınır ?
Ltc Nedir ? Litecoin Nedir ? Litecoin Nasıl Alınır ?
Tether Nedir ? USDT Nedir ? 1 USDT Kaç TL ?
EOS Nedir ? EOS Coin Nedir ? EOS Nasıl Alınır ?

 

yeni kripto paralar

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.