Ana SayfaAltcoin HaberleriCity Token Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz !

City Token Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz !

spot_img

Futbol dünyasındaki popülerliğini kriptoda gösteren , Manchester City Token Nedir ? City Token  Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Manchester City Token Nedir ?

Manchester City Fan Tokeni (CITY) , Manchester City Futbol Kulübü (“Manchester City”) taraftarlarına kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program simgesidir.

Manchester City Fan Token
Veriler
Dolaşan Arz
3.508.140 CITY
Toplam Arz
20.000.000 CITY
Maksimum Arz 
20.000.000 CITY
Çıkış Tarihi
25 Mayıs 2021
ATH / ATL
$36.90 / $7.96

Manchester City Token Nereden Alınır ?

Anlık olarak City Tokeni , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

city token analiz

Manchester City Token Fiyat ! 1 City Kaç TL ?

City Token  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , City Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 City ne kadar ? CITY Token Kaç TL ?

[ccpw id=”17121″]

Manchester City Token Canlı Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . City Token canlı grafik !

[ccpw id=”17123″]

Manchester City Token Yorum Ve Geleceği !

City Token , Ağustos 2021 tarihinde $36.90 seviyelerine gelerek tüm zamanlar rekorunu kırmıştı . 20 Milyon toplam arzı bulunan kripto varlığın sadece 3.508.140 civarında tokeni piyasada işlem görmektedir . Dünyada yer alan haber , ekonomik sıkıntılar kripto para sektörünü ciddi düzeyde olumlu yada olumsuz etkileyebilir . Kripto varlıklar için yapılan analizler ve yorumların çoğu bu etmenler baz alındığında geçerliliğini yitirmektedir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Manchester City Token Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Manchester City Token için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan CITY fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Manchester City Token Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, Manchester City Taraftar Token fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 14.02$ olarak vaat ederken, PricePrediction.net fiyatın yıl sonuna kadar 26.481$’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

Manchester City Token Fiyat Tahmini 2023

2023 için Manchester City Taraftar Token fiyat tahminlerinde PricePrediction.net, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 10.101$’a düşeceğini tahmin ediyor. Manchester City Taraftar Token geleceğini öngören WalletInvestor, Manchester City Taraftar Token fiyatının o zamana kadar ~8.463$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, TradingBeast, Manchester City Fan Token fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 22.78 dolar fiyat veriyor.

Manchester City Token Fiyat Tahmini 2024

2024 için Manchester City Taraftar Token fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumsuz, bazı analistler 4.095$-12.285$ aralığında fiyatlar vaat ediyor (WalletInvestor, PricePrediction.net), TradingBeast ise farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 28.625$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Manchester City Token Fiyat Tahmini 2025

WalletInvestor, 2025 Manchester City Taraftar Token fiyat tahmini için yalnızca iyimserliğe sahip ve Manchester City Taraftar Token’ını 2025 sonuna kadar 21.4305 $ olarak değerlendiriyor. TradingBeast, olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 32.924 $ olacağını tahmin ediyor. Öte yandan, PricePrediction.net’in ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Manchester City Taraftar Token fiyat tahmini sadece 4,7775 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, CITY projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz CITY fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, CITY projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Manchester City Token Analiz !

City Token Teknik Analiz , City Token kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu CITY alım-satım derecesini görebilirsiniz. CITY/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar