Chia Network Coin Nedir ? XCH Coin Canlı Fiyat !

XCH Coin Nasıl Alınır

Chia Network bir blok zinciri ve akıllı işlem platformudur ve 2017 Tarihinde BitTorrent protokolün programcısı olan Bram Cohen tarafından geliştirilmiştir. Sistem Proof-of-space mantığı il madencilerini ödüllendirmesinin yanı sıra , HDD ve SSD sabir disklerle kazım yapılmasına da sağlamaktadır. Resmi web sitesinin açıklamasına göre küresel ve finans ödemem sistemlerini geliştirmek üzere Chia Network ‘ ü kurmuşlardır. Peki Chia Network Coin Nedir ? XCH Coin Canlı Fiyat ! Chia Network Coin Nasıl Alınır ? XCH Toplam Arz ! Chia Network Toplam Arz ! Chia Network Coin Kaç TL ? XCH Coin Kaç TL ? 

XCH Coin Nedir XCH Toplam Arz

Chia Network Coin Nedir ?

Chia Network bir blok zinciri ve akıllı işlem platformudur ve 2017 Tarihinde BitTorrent protokolün programcısı olan Bram Cohen tarafından geliştirilmiştir. Sistem Proof-of-space mantığı il madencilerini ödüllendirmesinin yanı sıra , HDD ve SSD sabir disklerle kazım yapılmasına da sağlamaktadır. Resmi web sitesinin açıklamasına göre küresel ve finans ödemem sistemlerini geliştirmek üzere Chia Network ‘ ü kurmuşlardır. XCH Coin projesinde amaç , yeşil kripto para birimi yaratmaktır.  Öte yandan BTC ardından ilk kez Nakamato mutabakat algoritmasının farklı bir altcoin’de kullanılmasını hedeflemiştir. Chia Network Toplam Arz ! 

XCH Coin Canlı Fiyat ! – XCH Coin Kaç TL ?

Chia Network Toplam Arz: 22.582.025 XCH iken, maksimum Arz ile ilgili bilgi paylaşılmamıştır.

  • ChiaChia₺2,375.30-10.17%

Chia Network Coin Nasıl Alınır ? – XCH Coin Nasıl Alınır ?

Chia Network almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. XCH Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .Chia Network Coin Nedir ? XCH Coin Canlı Fiyat ! Chia Network Coin Nasıl Alınır ?

[stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Chia Network Toplam Arz

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.