Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz 2022

btc yorum temmuz 2022

Lider kripto paranın düşüşü tüm altcoin piyasasında Ayı sezonunun geldiğinin göstergesi oldu . $68,789.63 ATH seviyesinden yaklaşık 70% oranında düşüş yaşayan Bitcoin için çok farklı senaryolar , yorumlar ve fiyat tahminleri var . Bu yazımızda sizler için Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz 2022 derledik . 

Tabi ki yorum  ve fiyat tahminlerinden önce Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmanızı isteriz .

Bitcoin (BTC) Nedir ?

Bitcoin , ilk üretilen ve geliştirilen Kripto Para birimidir . Bitcoin ‘i eşsiz yapan durum ise ilk olması fakat benzersiz değil . Bitcoin 2009 yılında Satoshi Nakamoto adı verilen , kişi yada gruplar tarafından geliştirildi . Kısaltması BTC ‘dir . Mining ( madencilik , dijital kazıma işlemi ) işlemi ile elde edilebilir . Madencilik sona erdiğinde piyasada toplamda 21 milyon adet Bitcoin bulunacaktır.

Herhangi bir kuruma , kuruluşa , bankalara , merkez borsalarına bağımlılığı yoktur. Merkeziyetsiz bir dijital para birimidir. Maddesel hiçbir fiziğe sahip değildir. ( Altın , Gümüş vb. ) . Bitcoin transferi için internet gerekmektedir. BTC transfer işlemi sırasında ara komisyoncu yoktur. Sadece transfer işlemini onaylayan madencilere cüzi miktarda ödeme yapılır . Bitcoin; TL , DOLAR , EURO gibi birçok para birimine dönüştürülebilir.

Bitcoin (BTC)
Veriler
Dolaşan Arz
19.081.062 BTC
Toplam Arz
19.081.062 BTC
Maksimum Arz 
21.000.000 BTC
Çıkış Tarihi
2012
ATH / ATL
$68,789.63 / $65.53

Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz

Bilgi Kripto ‘da BTC Coin gibi çok çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  BTC yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Şimdi Bitcoin (BTC) Satın Al ! 

Wallet Investor Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz

2022’nin sonu itibariyle, Bitcoin fiyat tahminleri ağırlıklı olarak pozitif kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 21353,515 $ olarak vaat ederken, WalletInvestor fiyatın yıl sonuna kadar 42089,8 $’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

Changelly Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz

Changelly ‘de yer alan kripto analistleri ilginç bir şekilde , Bitcoin’in 2022 ve önceki yıllardaki fiyat dalgalanmalarını kontrol ettiler, bu nedenle tahmin ettikleri ortalama BTC oranı Temmuz 2022’de 32.399,28 dolar civarında olabilir açıklamasını yaptılar .

Gobaking Rates Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz

Bitcoin’in değeri, piyasanın hakim ‘riskten kaçma’ duyarlılığı nedeniyle son iki ayda yaklaşık %50 düştü. Bununla birlikte, BTC günlük zaman diliminde 20.000 dolar seviyesini reddetti . Bu , herhangi bir yükseliş momentumu devam ederse 32.000 dolarlık bölgeye bir dönüş görebileceğimiz anlamına geliyor .

Longforecast Bitcoin (BTC) Yorum Temmuz

20091 Dolar başlangıç ​​fiyatıyla. Maksimum fiyat 22779$, minimum fiyat 12433$. Ayın ortalaması 17168 dolar. Ay sonunda Bitcoin fiyat tahmini 13369$, Temmuz için değişim -%33,5 

Longforecast ‘de yer alan analistler , Bitcoin’in 13 Bin Dolar seviyesine düşmesini öngörüyor .

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Bitcoin (BTC)  yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz BTC fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bitcoin Hakkında

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.