Arbitrum (ARB) Coin Yorum, Fiyat Tahmini 2023, 2024, 2025

arb coin yorum
Abone Ol 

Binlerce kullanıcı Arbitrum Airdrop etkinliğinden yararlandı. Proje bu aktivitesinden dolayı uzun süre konuşulacak gibi gözüküyor. Başlangıçta 3 büyük borsada listelenecek olan coin için çeşitli yorum, fiyat tahmini ve analizler mevcut. İşte, Arbitrum (ARB) Coin Yorum, teknik analiz, Fiyat Tahmini 2023, 2024, 2025

Arbitrum (ARB) Coin Yorum 2023, 2024, 2025

Arbitrum (ARB) Coin 2023, 2024, 2025 yorumları bilgikripto.com‘da. Arbitrum Ethereum‘da yer alan ağ, gas fee gibi sorunların önüne geçmeyi planlıyor. Projeye bu yönden bakıldığı zaman, daha önceki projelerden çok daha fazla faydalı olacağı aşikar. Gelin projeye yorum yapmadan önce kurucuları, ortakları, arz miktarı ve çalışmalarına bir göz atalım.

Kurucuları

Arbitrum kurucuları arasında geçmişte Barrack Obama’nın CTO’du olarak çalışmış bir kişi duruyor. Evet yanlış duymadınız. Ed Felten, Ethereum’un doğumundan önce, 2014 yılında roll-up teknolojisi konusundaki kapsamlı araştırmasına başladı. Beyaz Saray’da Başkan Obama’nın CTO Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, Princeton Üniversitesi’ne dönerek araştırmasına Steven Goldfeder ve Harry Kalodner ile devam etti.

Şimdi Arbitrum’un kurucuları olarak yer alıyorlar. Bir projede ilk güvenilir nokta ekiptir. Buradaki ekipse gerçek bir teknolojiyi insanlara sunmak için varlar.

Ortakları

Arbitrum ekosistemi ve stratejik ortakları arasında 0x, Alchemy, AAVE, Balancer, Binance, Bybit, Chainlink, Circle, Coinbase, ConsenSys, Crypto.com, Dune, Frax, GMX, Google, Graph, Huobi, KuCoin, Lido, MakerDAO, MetaMask, MoonPay, Nansen, OKX, OpenSea, QuickNode, Reddit, Sushi, TreasureDAO, Uniswap, Zapper ve daha fazlası yer almaktadır.

Ortaklarına göz attığınız zaman projenin kalitesini anlamak yeterli.

Stratejik Ortakları

Accenture, Adobe, Amazon, Amex, Apple, Barclays, Binance, Cisco, Cosmos, DoorDash, Google, Intel, JP Morgan Chase, NASDAQ, Niantic, Polkadot, Princeton, Symantec, The White House, ve dahası Arbitrum ekosistemi ve stratejik ortakları arasında

Yatırımcıları

Arbitrum (Offchain Labs), Lightspeed Venture Partners, Pantera dahil olmak üzere en iyi yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

Arbitrum (ARB) Coin Arz Miktarları

ARB’nin toplam arzı 10 milyar olacaktır. Arbitrum topluluğu, coinlerin %56′sını kontrol edecek. Airdrop, toplam arzın %11,5‘ini uygun Arbitrum kullanıcılarına ve %1,1’ini Arbitrum ekosisteminde faaliyet gösteren DAO’lara verecek. Kalan topluluk coinleri, yeni Arbitrum DAO tarafından kontrol edilen bir hazineye gidecek ve bu, ARB sahiplerinin fonların nasıl dağıtılacağı konusunda oy kullanmasına olanak tanıyacak. ARB’nin sirkülasyonunun diğer %44’ü, Arbitrum’u kuran geliştirme şirketi Offchain Labs‘ın yatırımcılarına ve çalışanlarına gidecektir.

Ethereum (ve Arbitrum) üzerindeki ücretleri ödemek için kullanılan eterin (ETH) aksine, ARB tokeni yalnızca protokol yönetişimi için kullanılacaktır.

Arbitrum (ARB) Coin Fiyat Tahmini 2023, 2024, 2025

Bilgikripto.com uzaman analistler ve yorumcular tarafından Arbitrum (ARB) coin fiyat tahmini ve geleceği hakkında yorumları sizler için derlemektedir. Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Arbitrum (ARB) Coin Fiyat Tahmini 2023

2023 Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık Arbitrum Coin fiyat tahmini aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  • Arbitrum listelemesi gerçekleşti. Çoğu borsada ilk listeleme esnasında 10 Dolardan fazla bir fiyata ulaşan kripto varlık son olarak Binance listelemesiyle beraber 1.2 Dolar seviyelerine geriledi.
  • Listeleme itibariyle çoğu Airdrop kazanan kullanıcı borsalara çekim işlemi yapmaya başladı. Bu süreçte ciddi bir satış baskısı oluştu.
  • Henüz çekimlerini tamamlanmayan Airdropların bulunduğunu bilmenizde fayda var.
  • Arbitrum’un güncel piyasa değeri $1,660,230,211 civarında, tekrar 10 Dolar seviyelerine gelmesi için mevcut piyasa değerinden 10 kat yükseliş yakalaması gerekiyor. Buda yaklaşık olarak $16,660,230,211 civarına denk geliyor. Şu an için böyle bir piyasa değeri çok zor gibi.

Arbitrum (ARB) Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık Arbitrum Coin fiyat tahmini aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  • Tablo listelemeden sonra güncellenecektir.

Arbitrum (ARB) Coin Fiyat Tahmini 2025

2024 Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık Arbitrum (ARB) Coin fiyat tahmini aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  • Tablo listelemeden sonra güncellenecektir.

SSS

Arbitrum fiyatı bugün ne kadar?

Arbitrum’un şu anki fiyatı bugün 0 USD.

Arbitrum fiyatı düşecek mi?

Listeleme bekleniyor. Listelemeden sonra analiz yapılacaktır.

Arbitrum fiyatı büyüyecek / yükselecek / yükselecek mi?

Evet listelemeden sonra market değeri artacaktır.

Arbitrum çökecek mi?

Analizimize göre bunun olması pek mümkün değil gibi.

Arbitrum bir yılda 10 Dolara ulaşacak mı?

Bir yıl içinde değil.

Arbitrum bir yılda 100 Dolara ulaşacak mı?

Bir yıl içinde değil. .

Arbitrum bir yılda 1000 Dolara ulaşacak mı?

Bir yıl içinde değil.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.