AAVE Nedir ? Aave Nasıl Alınır ? Aave  Coin !

AAVE COİN
Abone Ol 

Aave insanların kripto para ödünç almasına ve  ödünç almasına  izin veren merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Peki Aave Nedir ? AAVE Nedir ? Aave Nasıl Alınır ?  Aave  Coin ! Aave Coin Nasıl Alınır ? Aave Madenciliği !binance kayıt

Aave Nedir ?

Aave insanların kripto para ödünç almasına ve  ödünç almasına  izin veren merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Borç verenler, dijital varlıklar özel olarak oluşturulmuş likide havuzlarına yatırarak faiz kazanırlar. Borçlular daha sonra ise bu likiditeyi kullanarak bir flaş kredi almak için kriptolarını teminat olarak kullanabilirler. Aave kasım 2017’de piyasaya sürüldüğünde orjinal ETHlend olarak bilinmekteydi. Ancak Aave olarak Eylül 2018’de yeniden markalaştı.

Önerilen Makaleler

Tether Nedir ? USDT Nedir ? 1 USDT Kaç TL ?
Bitci Nedir ? Bitcicoin Nedir ? Bitcicoin Nasıl Alınır ?
Uniswap Nedir ? UNI Nedir ? Uniswap Kaç TL ?
Ltc Nedir ? Litecoin Nedir ? Litecoin Nasıl Alınır ?
Ons Nedir ? Ons Neden Yükseliyor ? Ons Altın Nasıl Alınır ?

AAVE Nedir ?

Aave ve Selefi ETHlend , Stani Kulechov tarafından kurulmuştur. Kulechov hukuk fakültesine giden ve gençken programlamaya başlayan girişimcidir. Aave sabit faiz oranı ile  ülkeler arası değişen faiz oranı ile kullanıcıların etkilenmesini engelleyerek uluslar arası kredi verme platformu olmayı hedeflermektedir. Bir diğer kredi veren DEFİ projesi olan Aave projesinden en büyük farkı borçlanma faizi sabit oluşudur.

Aave  en yüksek fityatı  10 Şubat 2021 de 559,12 dolar olarak görürken , en düşük fiyat ise  5 Kasım 2020 de 25,97 dolar ile görmüştür. coin Market  sıralaması #28 ve toplam arzı 16.000.000 dir.

aave coin nedir

Aave Madenciliği Yapılıyor mu ?

Aave madenciliği yapılan bir kripto para birimi değildir. Belirli aralıklarla geliştiriciler tarafından arz edilir.

Aave Nasıl Alınır ? Aave Coin Nasıl Alınır ?

Aave  almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulaması olacaktır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Aave Nasıl Alınır ?

Aave alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,Aave‘in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

binance kayıt

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance  üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .