Bitcoin 44.000$’ı Geride Bıraktı ! Sırada Ne Var ?

Bitcoin (BTC), son 24 saatte %3'ten fazla arttı ve günün erken saatlerde üç haftanın en yüksek seviyesi olan 44.400$'a tırmandı

Bitcoin (BTC), son 24 saatte %3’ten fazla arttı ve günün erken saatlerde üç haftanın en yüksek seviyesi olan 44.400$’a tırmandı ve ardından mütevazı bir şekilde mevcut 44.000$’a geri çekildi .

Bitcoin 44.000$ ‘ı Geride Bıraktı ! Sırada Ne Var ?

Boğaların havasına yardımcı olan Rusya’nın kongre enerji komitesi başkanı Pavel Zavalny, bugün erken saatlerde , ülkenin katı Batı yaptırımları nedeniyle petrol satışları için sabit para birimi alternatiflerini düşündüğü için Bitcoin’in işe yarayabileceğini öne sürdü.

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
bitcoin
Bitcoin
$23,282.00
-3.33%
19,116,881.00 BTC
$27,911,885,266.00
$445,801,277,443.00

Bitcoin’inin yükselmesine etki eden gündem gelişmeleri ;

 • Bir analist, yorumları takiben sadece fiyat artışını değil, aynı zamanda bitcoin açık faizinde büyük bir sıçrama olduğunu not etti.
 • İngiltere merkezli dijital varlık komisyoncusu GlobalBlock’taki ekip, geçen hafta petrol fiyatlarında %25’lik bir artış göz önüne alındığında, bitcoin’in fiyat gücünün özellikle ilginç olduğunu söyledi. Bitcoin’in kazançlarla devam etmesi için petrol akışının soğuması gerektiğine inanıyorlar.
 • GlobalBlock, Luna Foundation Guard’ın kısa vadede 3 milyar dolar ve uzun vadede 10 milyar dolar bitcoin satın alma planı da dahil olmak üzere, boğalar için iyi haberlerin de balina birikimi olduğunu söyledi.
 • GlobalBlock, petrol fiyatları yeni zirveler yapmadığı sürece satıcıların tükenmesini ve 45.000 doların üzerinde bir koşu beklentisinin çok fazla satın alma baskısı olduğunu söylüyor.
 • Diğer fiyatlara bakıldığında, ether (ETH) %4 ileride 3.130 $ ile 16 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyesi; Cardano (ADA) ve solana (SOL) %10 arttı.

Göz At

Grafik Gösterileri, Bitcoin Rallisi Yakında Yeni Bir Hız Kazanabilir

(Bloomberg) – Bitcoin, dünyanın en büyük dijital tokeninin son kazanımları üzerine inşa edilebileceğini öne süren bir model izliyor. Bitcoin’in fiyat tablosundaki sözde üçgen şekli daha da sıkılaşıyor ve kripto para birimi üçgenin üst ucunda sallanıyor. Bu, Bitcoin için bir momentum rüzgarı olduğunu gösteriyor ve Mart ayının başından itibaren 45.300 doları kırarsa, Fibonacci uzantılarının popüler teknik analiz tekniğine dayalı olarak 50.450 dolar ve 54.000 dolar hedefleri devreye giriyor. Burada yer alan veriler bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 • bitcoin
 • Bitcoin
  (BTC)
 • Fiyat
  $23,282.00
 • Piyasa değeri
  $445.8 B

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.