VITE Coin Nedir ? VITE Coin Teknik Analiz , Yorum Ve Geleceği !

VITE COİN NEDİR

Vite, sıfır ücretli işlemleri kolaylaştırmak ve işlem hızını, güvenilirliğini ve güvenliğini optimize etmek için Anlık Görüntü Zinciri yapısına sahip bir Yönlendirilmiş Döngüsel Grafik (DAG) tabanlı akıllı sözleşme platformu oluşturmuştur. VITE Coin Nedir ? VITE Coin Geleceği , Yorum ve Teknik Analiz !

VITE Coin Nedir ?

Vite, sıfır ücretli işlemleri kolaylaştırmak ve işlem hızını, güvenilirliğini ve güvenliğini optimize etmek için Anlık Görüntü Zinciri yapısına sahip bir Yönlendirilmiş Döngüsel Grafik (DAG) tabanlı akıllı sözleşme platformu oluşturmuştur. Snapshot Chain of Vite, ağ konsensüsünü sağlamak için Hiyerarşik Temsil Edilen Bahis Kanıtı’nı (“HDPoS”) kullanırken, süper düğümler yalnızca stake ödülleri alır ve işlem ücreti almaz. Vite sanal makinesi, EVM ile uyumluluğu korur ve asenkron akıllı sözleşme dili olan Solidity++’ı kullanır.

VITE tokenı , kullanıcıların gaz tüketmek yerine işlem kotası için VITE’yi stake ettiği Vite ağındaki basit token işlemleri ve akıllı sözleşme uygulamaları için para birimidir. VITE, Anlık Görüntü Blok Üreticilerine (diğer adıyla süper düğümler) oy vermek için de kullanılabilir. Ayrıca , kullanılmayan işlem kotası olan bir VITE staker’ı, tokenları karşılığında bu kotayı dApp’lere kiralayabilir. Örneğin, kullanıcılar ViteX’in yerel merkezi olmayan değişim belirteci VX karşılığında VITE’yi stake edebilirler.

Vite’nin mevcut ürünleri arasında merkezi olmayan bir borsa (ViteX), çok amaçlı bir cüzdan uygulaması (Vite App), ödemeler (VitePay) ve devlet/kurumsal blok zinciri uygulamaları (VitePlus) bulunmaktadır:

  • ViteX, zincir üstü sipariş defteri ve eşleştirme motoru ile merkezi olmayan bir borsadır ve şu anda 20’den fazla dijital varlığı desteklemektedir.
  • Vite App tek bir yerde alım satım (ViteX), varlık yönetimi (cüzdan), dapp’ler (örn. Vite tabanlı oyunlar) sağlayan bir mobil uygulamadır.
  • VitePay, şu anda Singapur’un Ce La Vi Sky Bar’ında ve Midwest Global ağı altındaki taksi hizmetlerinde kullanılabilecek hızlı ve masrafsız bir ödeme çözümüdür – Kullanıcılar, Vite cüzdanı ile tüccarlar için ödeme yapabilir ve bunlar da neredeyse anında sıfır ücretle ödeme alabilir. yerleşme. VitePay ayrıca e-ticaret platformu OpenCart ile entegredir ve VitePay resmi Vite mağazasında kullanılabilir.
  • VitePlus, hükümetler ve işletmeler için Vite tabanlı bir kurumsal blok zinciri çözümüdür. Vite, Syracuse hükümeti için bir pilot uygulama olan SyraCoin’i geliştirdi ve şehir konut fonu bağışçılarının şehir sınırları içindeki mal ve hizmetler için kullanılabilecek blok zinciri tabanlı kuponlar almalarına izin verdi. VITE Coin Nedir ?

VITE Madenciliği !

VITE madenciliği yapmak için, Vite ağında bir Anlık Görüntü Blok Üreticisi (diğer adıyla HDPOS mutabakat sürecine katılmak için süper düğüm) çalıştırabilir ve 30 milyon VITE tokenının yıllık enflasyonu şeklinde blok ödülleri alabilirsiniz. Ayrıca tam bir düğüm çalıştırabilir ve Vite kuruluşundan VITE ödülleri alabilirsiniz.

VITE Coin

Merkezi Olmayan Teknoloji

  • ViteX, zincir üzerinde sipariş eşleştirme, ödeme, madencilik ve temettü dağıtımını Vite’nin blok zincirinde akıllı sözleşmeler yoluyla uygulayarak en modern merkezi olmayan değişim teknolojisini benimser.
  • ViteX’teki varlıklar, borsada değil, kullanıcıların özel anahtarlarıyla güvence altına alınır. Varlıkların dondurulması, kötüye kullanılması veya bir daha kaybolması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Merkezi Olmayan Yönetim

  • Topluluğa ait temettüler, ViteX’teki işlem ücretlerinin %100’ünün VX sahiplerine dağıtılmasına izin verir
  • Topluluğa ait yönetim,herkese ViteX’in geleceği için oy kullanma yetkisi verir.
  • Topluluğa ait operasyonlar, herkesin ViteX’te kendi merkezi olmayan borsasını (DEX) başlatmasına izin verir.

ViteBridge Nerelerde Kullanılabilir?

Anında Zincirler Arası Transfer :  Varlıkların herhangi bir blok zinciri ağı arasında çapraz zincir kullanmasına ve çok zincirli ekosisteme katılmasına izin verin.

Stabil Madeni Paralar Arası Zincir Değişimi :  Güvensizliği üzerine inşa edilen ViteBridge, kullanıcılara birden fazla blok zinciri ağı arasında bir Stablecoin değişimi sağlar.

Kripto Para Saklama : Merkezi olmayan bir borsa (DEX), ViteBridge’i entegre ettiğinde, ViteBridge’i destekleyen tüm blok zincirlerine erişecek ve birden fazla kripto para biriminin yatırılıp çekilmesini sağlayacaktır.

VITE Toplam Arzı Ne Kadar ?

Vıte Toplam Arz : 1.031.627.344 ‘ vıte’ dir.

VITE Coin YORUM

VITE Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

Vıte alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu sitelere kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz kaydınız yoksa aşağıda iletilen link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın en büyük borsası Binance üzerinden alım işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz

Önerilen Makaleler

VITE Coin Teknik Analiz !

VITE kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu VITE Coin  alım-satım derecesini görebilirsiniz. vıte /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

VITE Coin Yorum Ve Geleceği !

VITE Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, VITE hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.