300 Milyon Dolarlık Büyük Bir Kayıp Bekleniyor!

Galaxy Digital

Kripto pazarının son performansı göz önüne alındığında, Galaxy Digital Holdings bu çeyrekte 300 milyon dolara kadar net kapsamlı gelir kaybedebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Galaxy Digital Holdings, 2022’nin İkinci Çeyreğinde 300 Milyon Dolarlık Büyük Bir Kayıp Bekliyor

Bir şirketin kapsamlı geliri, genellikle o ana kadarki net geliri ile kâr veya zararının toplamıdır. Son haberler İkinci çeyreğin sonuna yaklaşırken, bu yatırımcılar için bir uyarı işareti gibi görünüyor.

300 milyon dolar kaybetmek, “Partners Capital’ı 31 Mart 2022’ye kıyasla %12 düşüşle 2,2 milyar dolar azaltacaktır”. Şirket, şu anda 800 milyon dolar nakit ve 800 milyon doların üzerinde net dijital varlık içeren 1,6 milyar dolarlık bir likidite pozisyonuna sahip olduğunu söyledi.

Firma, Terra‘nın algoritmik istikrarlı parası UST’nin son fiyat düşüşü ışığında, dijital varlıklarının çoğunun algoritmik olmayan istikrarlı paralarda tutulduğunu ve Hazinesinin algoritmik istikrarlı paraları kullanmadığını açıklığa kavuşturduğunu iddia ediyor.

Galaxy Digital güncellemesi, kripto piyasası son yedi gün içinde değerinin neredeyse %40’ını kaybettiği için şaşırtıcı değil. Kripto endüstrisinin piyasa değeri 1.5 trilyon doların altına düştü ve Bitcoin değeri de 30.000 doların altına düştü, diğer büyük altcoinler de değerlerinde önemli bir düşüş gördü.

Önerilen Makaleler

Halka açık çoğu kripto şirketi de hisselerinin düştüğünü gördü. Bugüne kadar, halka açık en çok işlem gören kripto ile ilgili şirketlerin çoğu, bugüne kadarki değerlerinin %50’sinden fazlasını kaybetti. Buna Coinbase, MicroStrategy, Marathon Digital Holdings ve Galaxy Digital Holdings dahildir.

Bu güncelleme , 111,7 milyon dolarlık bir kayıp bildirdiği Q1 Report’un yayınlanmasından tam olarak beş gün sonra geliyor . Daha sonra bunların dijital varlık ve ticaret ve yatırım işinde gerçekçi olmayan kayıplar olduğunu söyledi.

O sırada CEO Mike Novogratz, piyasa hakkında endişelenmediğini söyledi ve Bitcoin’in 30.000 dolar, ETH’nin 2.000 dolar civarında olacağını tahmin etti.

Firmanın kendisi Terra ekosistemine maruz kalmamış olsa da, Novogratz kolundaki madeni para dövmesi nedeniyle varlığın büyük bir hayranı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.