Kıdemli Yatırımcı Mark Mobius, Bitcoin’in İçin Neler Söyledi?

bitcoin

Mobius Capital’in kurucusu kıdemli yatırımcı Mark Mobius, kripto para birimi yatırımcılarını “satın alma dip stratejisini” kullanmamaları konusunda uyardı. Bitcoin fiyatının daha da düşmesini ve 20 bin dolarda geçici bir rahatlama olmasını bekliyor. Kıdemli Yatırımcı Mark Mobius, Bitcoin’in İçin Neler Söyledi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kıdemli Yatırımcı Mark Mobius, Bitcoin’in İçin Neler Söyledi?

Mobius Capital Partners‘ın kurucusu Mark Mobius, Cuma günü Financial News ile yaptığı röportajda kripto yatırımcılarını düşüş satın almamaları konusunda uyardı. Ayrıca Bitcoin için fiyat tahminlerini ve gelecekteki görünümünü paylaştı.

Mobius, kendi şirketini kurmadan önce Templeton Gelişen Pazarlar Grubu’nun İcra Kurulu Başkanıydı. 1987’de Templeton’a katıldı ve burada gelişmekte olan piyasalar portföyünde 50 milyar dolardan fazlasını yönetti.

Bazı kripto tüccarlarının daha önce “satın alma dip stratejisini” kullanmakta başarılı olduğunu kabul ederken, bunun pazarda hala bir düşüş yolu varken karşılığını verecek bir strateji olmadığını vurguladı. Mobius Capital’in 85 yaşındaki kurucusu, yalnızca Bitcoin Dip’i satın alma hakkında yorum yaparak yayına şunları söyledi:

”Bu, Bitcoin 20.000 dolara ulaşana kadar bu sefer işe yaramayacak, oradan bir sıçrama gerçekleşebilir, ancak daha sonra bir sonraki hedef 10.000 dolar olacak.”

Önerilen Makaleler

Bazıları, özellikle Terrasad (UST) ve Terra’nın (LUNA) çöküşünün ardından sosyal medyada benzer uyarılar dile getirdi. UST, ABD Doları karşısında sabit değerini kaybetti ve şu anda 0,11 dolardan işlem görüyor, LUNA ise neredeyse düşüş eğiliminde.

Peter Schiff Perşembe günü tweet’inde “Terra Luna neden her zaman ‘daldırma satın almamanız’ gerektiğine dair mükemmel bir örnek sunuyor” dedi. “Dün Luna %98 düştü. Düşüşün büyük bir satın alma fırsatı yarattığını düşünerek satın aldıysanız, bugün %99,3 kaybettiniz. Herhangi bir kriptoda olabilir.”

Bununla birlikte, birçok bitcoin yatırımcısı, hızlı bir kâr için piyasada periyodik düşüşler satın almıyor; BT c’lerini uzun vadede tutmayı planlıyorlar Örneğin, kripto para biriminin fiyatının bu yıl 100.000 dolara ulaşacağına inananlar, bu hedefin altındaki herhangi bir fiyattan mutlular.

Mobius uzun zamandır bir bitcoin şüphecisi. Ekim ayında haber kaynaklarına kripto para biriminin “gerçekten patlayabileceğini” söyledi ve bunun merkez bankalarının “dikkat etmesi gereken” bir risk olduğunu vurguladı.

Kasım ayında, insanlara kripto para birimlerine bir yatırım aracı olarak bakmamalarını tavsiye etti. “Tahmin etmek ve eğlenmek için bir araç. Ancak günün sonunda stoğa geri dönmeniz gerekiyor” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.