Moonriver Coin Nedir ? MOVR Coin Nasıl Alınır ?

moonriver coin

Moonriver merkezi olmayan akıllı sözleşme platformu olarak bilinmektedir. Moonriver , Kusama’da mevcut Ethereum geliştirici araç zinciri ve ağı ile uyumluluk sağlayan akıllı sözleşme zinciridir. Peki Moonriver Coin Nedir ? MOVR Nasıl Alınır ? Moonriver Coin Toplam Arz ! 

Moonriver Nasıl Alınır

Moonriver Coin Nedir ?

Moonriver merkezi olmayan akıllı sözleşme platformu olarak bilinmektedir. Moonriver , Kusama’da mevcut Ethereum geliştirici araç zinciri ve ağı ile uyumluluk sağlayan akıllı sözleşme para zinciridir. Merkezi olmayan akıllı sözleşme olan Moonriver , çalışması için bir  yardımcı program belirtecine ihtiyaç duyar. MOVR Coin , Moonriver ekosisteminde yer alan yerel kripto para birimdir. MOVR Coin Nasıl Alınır ? Moonriver Coin Nasıl Alınır ?

Moonriver Coin Toplam Arz !

Moonriver Coin Toplam Arz : 1.500.000 MOVR iken dolaşan arzı:10.000.000 MOVR ‘dir.

MOVR Coin Nasıl Alınır ? –  Moonriver Coin Nasıl Alınır ? 

Moonriver Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. MOVR Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz .( ZT , KuCoin , BKEX , Gate.io , ve Kraken ) Moonriver Coin Nedir ? MOVR Coin Nasıl Alınır ? Moonriver Coin Toplam Arz ! Borsalara kayıt işlemi ise ;

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.