Fetch.ai Coin Nedir ? FET Coin Kaç TL ?

FET Coin Nedir

Fetch.ai toplu öğrenmeleri sağlamak amacıyla IoT cihaz ve algoritmaların bağlamayı hedefleyen bir platform olarak bilinmektedir. Yüksek verimli , parçalanmış defterler üzerine inşa edilmiştir. Merkeziyetsiz problem çözme için makine öğrenimi ve yapay zeka çözümlerini dağıtmak adına akıllı sözleşme yetenekleri sunmaktadır. Fetch.ai  Toby Simpson, Humayun Sheikh ve Thomas Hain tarafından kurulmuştur. Peki Fetch.ai Coin Nedir ? FET Coin Kaç TL ? FET Coin Canlı Fiyat ! Fetch.ai Coin Toplam Arz ! FET Coin Nasıl Alınır ?

 FET Coin Canlı Fiyat

Fetch.ai Coin Nedir ?

Fetch.ai toplu öğrenmeleri sağlamak amacıyla IoT cihaz ve algoritmaların bağlamayı hedefleyen bir platform olarak bilinmektedir. Yüksek verimli , parçalanmış defterler üzerine inşa edilmiştir. Merkeziyetsiz problem çözme için makine öğrenimi ve yapay zeka çözümlerini dağıtmak adına akıllı sözleşme yetenekleri sunmaktadır.

FET , yapay zeka gibi alanlar da altyapı hizmeti sunan Fetch.ai ‘in yerel kripto para birimdir. Merkeziyetsiz finans, akıllı şehir tasarlama, mobilite , loT gibi alanların tümünde yer alan kripto para birimdir. Fetch.ai  Toby Simpson, Humayun Sheikh ve Thomas Hain tarafından kurulmuştur. Humayun Sheikh şuan Fetch.ai CEO’sudur.

Söz konusu ağda, bir dizi yazlım temsilcisi sahipleri adına hareket etmektedir. Bu otonom aracılar hem tedarikçilerin hem de tüketicilerin yararına , çeşitli ekosistemlerde optimize edilmiş bir hizmet sağlamak için çalışmaktadırlar. FET Token projesinin amacı dijital ekonomi, dağıtık defter ve yapay zeka sistemlerini aynı anda sunmaktadır. Bu amacına ulaşan proje ise hem merkeziyetsiz finansal işlemler hem de çeşitli şirketeler uygun olan altyapı hizmetleri sunmaktadır.

FET Coin Kaç TL ?

Fetch.ai Coin Toplam Arz : 1.151.441.226 FET’dir.

FET Coin Nasıl Alınır ? – Fetch.ai Coin Nasıl Alınır ?

Fetch.ai Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. FET Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . FET Coin Canlı Fiyat ! Fetch.ai Coin Toplam Arz ! FET Coin Nasıl Alınır ? [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ,BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.