Spellfire Coin Nedir ? Spellfire Yorum , Analiz Ve Geleceği !

90’ların tarihsel olarak en önemli koleksiyon kart oyunlarından (CCG) birine yepyeni bir bakış açısı ile tanışın ! Spellfire Coin Nedir ? Spellfire Yorum , Analiz Ve Geleceği !

Spellfire Nedir ?

Spellfire, 30 yıla yakın bir geçmişe sahip büyülü bir koleksiyon kart oyunudur. Blok zincirinin gücünü kullanarak, yeni nesil oyuncular için kazan-kazan özellikleri ve NFT tabanlı sahiplik ile geliştirilmiştir.

Oyun, dokunmatik NFT kartlarını piyasaya ilk sunanlar arasında yer alıyor. Fiziksel ve dijital bir forma sahip olan her NFT’ye ek olarak, tamamen yükseltilebilir, yüksek oranda tahsil edilebilir, etkileşimli ve pasif gelir sağlamaktadır.

Spellfire Coin Nedir ?

SPELLFIRE Coin , oyun ekosisteminin temel yardımcı programı simgesidir. Toplam arzı ; 640.000.000 Speelfire’dır .  SPELL FIRE Tokenları  ayrıca şunlar için kullanılabilir:

Turnuvalara ve etkinliklere erişim ve bilet satın alın.
Dünya Şampiyonalarımız ve gelecekteki diğer turnuvalar için ödüller dağıtın .
Topluluklarımızın en aktif üyeleri için ödüller ve teşvikler sunun. Örneğin. Yayıncılar ve önemli etkileyiciler.
İstikrar ödülleri için bahis yapmak.
Hem Oynaması Ücretsiz hem de Oynamak İçin Kazanan oyuncular için oyun içi ödüller verin.
3D avatar özelleştirme, örneğin animasyonlar, giysiler, yüz ifadeleri vb.
Kart görünümleri.
Oyuncu avatarları.
$SPELLFIRE Token sahipleri için ganimet düşüşlerinin artmasını sağlayın.
spellfire coin  nedir

Spellfire Yorum Ve Geleceği !

Spellfire projesi hali hazırda çok yeni bir proje olup , ön satış çok yakın zamanda tamamlanmıştır . Projenin NFT ve oyna kazan ağırlıklı olması , kullanıcıların dikkatini çekmektedir . Ekip projenin yol haritası hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır . Bu yüzden proje gelişim aşaması hakkında fikir sahibi değiliz .

Önerilen Makaleler

Spellfire Teknik Analiz !

SPELLFİRE kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu SPELLFİRE alım-satım derecesini görebilirsiniz. SPELLFİRE /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Spell fire listelemesi gerçekleşmemiştir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.