Metarun Nedir ? MRUN Coin Yorum , Geleceği ve Analiz !

metarun nedir

Oyunun adı değişiyor ! Metaverse evreninde durmadan koşun ! Metarun Nedir ? MRUN Coin Yorum , Geleceği ve Analiz !

Metarun Nedir ?

Metarun , kapsamlı ve kapsayıcı bir düşük giriş engeli, yükseltilebilir NFT varlıkları, çarpıcı görseller, geleneksel oyun mekanizması ve oyun içi ödüller içeren yeni bir oyna-kazan çok oyunculu mobil oyundur . METARUN Projesi (Önceden Gofungibles), oyun oynayan ve oynamayan bireylerin NFT varlıkları ve yerel ERC-20 belirteci $MRUN ile kripto ekosisteminin bir parçasının keyfini çıkarması için sürdürülebilir bir çok zincirli ortam inşa etmektedir. Sıradan ama bağımlılık yapan sonsuz koşucu mobil oyun modelini bir oyun kazanma mekanizmasıyla birleştiren basit bir tarifi var.

METARUN, oyna-kazan mekanizmasına ve NFT, P2E ekosistemindeki mevcut bir boşluğa sahip gerçek bir oynanabilir mobil oyun için meşru bir ihtiyaçtan doğdu. Otomatik dövüşçüler veya yüksek giriş engelleri olan bilgisayar odaklı mevcut kripto oyunlarının çoğunun aksine, METARUN yenilikçi ancak basit bir oyna-kazan ekonomisi, bağımlılık yaratan ve rekabetçi bir oyun ile mobil oyunlara girmeye hazır gibi görünüyor .

MRUN Coin Nedir ?

MRUN Coin , Metarun ekosisteminin ana belirtecidir  . MRUN Coin şu aşamalarda kullanılacaktır ;

mrun coin nedir

Token Bilgileri

Token Adı : MRUN$
Toplam Arz : 1,000,000,000

MRUN Coin Yorum , Geleceği !

MRUN Coin , ocak ayında 4 farklı platformda ön satış gerçekleştirerek , ICO ve IDO sürecini tamamladı . Metaverse ve Oyun NFT projesi olarak gözümüze çarpan MetaRun projesi , gelecek yıllarda Metaverse’ye olan ilgi ile popüler hale gelebilir . Metaverse ‘nin mobil uyumluluğunun sağlanması ile birlikte , MetaRun projesi için yeni bir başlangıç olabilir .

Önerilen Makaleler

MRUN Coin Analiz !

MRUN kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu MRUN alım-satım derecesini görebilirsiniz. MRUN /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

MetaRUN listelemesi ile güncellenecektir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.