Unifi Protocol (UNFI) Coin Nedir ? UNFI Coin Yorum , Geleceği !

unfı coin yorum

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’da yer alan Unifi Protocol (UNFI) Coin Nedir , Nereden Alınır ? UNFI Coin Yorum , Analiz , Fiyat , Geleceği !

Unifi Protocol (UNFI) Coin Nedir ?

Unifi Protocol DAO , Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ürün geliştirme araçları sağlamayı amaçlayan, gözetim altında olmayan, birlikte çalışabilir çok zincirli akıllı sözleşmeler grubudur . Merkezi olmayan bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) ve token değişimi olan uTrade , Unifi Protocol DAO akıllı sözleşmeleri üzerine kurulu ilk üründür.

UNFI , Unifi Protocol DAO’nun yerel yönetim belirtecidir . Kullanıcılar, UNFI’yi Topluluk Konseyi Temsilcilerine paylaştırabilir ve devredebilir ve ödül olarak UNFI kazanabilir. Topluluk Konseyi Temsilcileri platform için yönetişim kararları alır ve daha sonra UNFI’de ödüllendirilir. 

UNFI Coinleri , açık piyasadan satın alınarak veya Unifi tabanlı ürünlerde likidite sağlayarak kazanılan UP Tokenlarını geçirerek elde edilebilir.

Unifi Protocol (UNFI)
Veriler
Dolaşan Arz
4.275.405 UNFI
Toplam Arz
8.629.042 UNFI
Maksimum Arz 
10.000.000 UNFI
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$43.91 / $2.72

UNFI COİN NEREDEN ALINIR ?

UNFI Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

UNFI Coin Fiyat ! 1 UNFI Kaç TL ?

UNFI Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , UNFI Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına BURADAN ulaşabilirsiniz ! 1 UNFI ne kadar ? UNFI Kaç TL ?

UNFI Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . UNFI Coin canlı grafik !

UNFI Coin Yorum Ve Geleceği

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından UNFI Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan UNFI fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

  • 2022’nin sonu itibariyle, Unifi Protocol DAO fiyat tahminleri ağırlıklı olarak pozitif kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 6.74076$ olarak vaat ederken, WalletInvestor fiyatın yıl sonuna kadar 11.33145$’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor
  • TradingBeast’e göre, 2023’te Unifi Protocol DAO yatırımcıları, fiyat artışının 10.61297 $’a ulaşmasını beklemelidir; bu, Unifi Protocol DAO’yu bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. WalletInvestor ise fiyatın 7.20564$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net ise 9.70437$’a kadar tahmini bir büyümeyi kabul ediyor.
  • 2024 için Unifi Protocol DAO fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 6.50832$-13.39865$ aralığında (WalletInvestor, TradingBeast) fiyatlar vaat ederken, PricePrediction.net farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 4.12581$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.
  • PricePrediction.net, 2025’in sonunda Unifi Protocol DAO’yu 10.40169 $ olarak değerlendiren 2025 Unifi Protocol DAO fiyat tahmini için yalnızca iyimserliğe sahip. TradingBeast, olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 15.4655 $ öngörüyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Unifi Protocol DAO fiyat tahmini sadece 2.20818 dolar.

Diğer Coin Analiz

UNFI Coin Analiz

UNFI Coin Teknik Analiz , UNFI kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu UNFI alım-satım derecesini görebilirsiniz. UNFI/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.