SEC’den İlk Bitcoin Short ETF’si İçin Yeşil Işık

Bitcoin Short ETF'si

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ilk Bitcoin Short ETF’sine yeşil ışık yaktı. SEC’den İlk Bitcoin Short ETF’si İçin Yeşil Işık!

Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsası Binance’a kayıt olun! Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi ve Kayıt Ödülü Kazanın!

SEC’den İlk Bitcoin Short ETF’si İçin Yeşil Işık!

Yatırım ürünleri sağlayıcısı Pazartesi günü yaptığı açıklamada, ilk ABD bitcoin vadeli ETF’sini kurduktan sekiz ay sonra , ProShares ilk kısa Bitcoin bağlantılı ETF’yi Salı günü ABD’de başlatmayı planlıyor.

New York Menkul Kıymetler Borsası’nda BITI kodu altında işlem görecek olan ProShares Kısa Bitcoin Stratejisi, yatırımcılara kripto para biriminin fiyatındaki düşüşlerden kar elde etmenin bir yolunu sunmak için tasarlanmıştır .

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ilk Bitcoin Short ETF’sine yeşil ışık yaktı. ProShares Bitcoin Short ETF, 21 Haziran’dan itibaren NYSE’de BITI kodu altında toplam yüzde 0,95’lik bir gider oranıyla alınıp satılabilir.

Önerilen Makaleler

SEC, bir Bitcoin Spot ETF’ye izin vermeyi reddetmeye devam eden kripto topluluğundan bir kez daha eleştiri alıyor. Bu arada, birkaç vadeli ETF zaten onaylandı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.