Tornado Cash Geliştiricisi Alexey Pertsev ‘in İtirazı Reddedildi!

Alexey Pertsev
Abone Ol 

Tornado Cash’in geliştiricisi Alexey Pertsev en az 22 Kasım’a kadar hapiste kalacak ve Hollanda mahkemesi itirazını reddetti. Hollanda mahkemesi Tornado Cash geliştiricisi Alexey Pertsev’in itirazını reddetti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Hollanda Mahkemesi Tornado Cash Geliştiricisi Alexey Pertsev’in İtirazını Reddetti!

Geliştirici Ksenia Malik’in eşinin dediği gibi, hakim temyizde verilen argümanları dikkate almadı ve daha önce, ABD Hazine Bakanlığı, Pertsev’in “kötü niyetli kişiler tarafından kara para aklamayı önlemek için tasarlanmış etkili kontrolleri kasten uygulamaya koymadığını” söyledi. “Bu kesinlikle haksızlık. Burada tam bir hukuksuzluk yaşanıyor. Rusya’ya dönebileceğini düşünüyorlar ama bunu yapmayacak çünkü orada bir seferberlik yaşanıyor” ifadeleri kullanıldı.

Önerilen Makaleler

Hollanda kolluk kuvvetleri Pertsev’in arabasına el koydu ve müzayedede satacaklar. Tornado Cash geliştiricisi Alexey Pertsev’in diğer mülklerinin tutuklanması oldukça olasıdır.

Aynı zamanda, Pertsev resmen suçlanmadı. “Şu anda sadece arabayı aldılar. Ama bence her an gelip başka bir şey alabilirler. Kendimi güvende hissetmiyorum. Tüm mülkümüzü çekiç altında satabilirler ve hiçbir şeyim kalmayacak ”diyor geliştiricinin karısı. Pertsev’in bu yıl Ağustos ayında tutuklandığını hatırlayın. Amsterdam’da Tornado Cash geliştiricisini desteklemek için bir miting bile yapıldı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.