AAX Nedir? AAX Güvenilir Mi?

aax güvenilir mi
Abone Ol 

Tüm kripto para borsaları arasında ilk 50 içerisinde yer alan AAX borsası son günlerde popüler hale gelmiş gözüküyor. Peki, AAX Nedir? AAX Güvenilir Mi? 

İçerik Rehberi

AAX Nedir?

AAX, ışık hızıyla kripto yatırımı yapmanızı sağlayan LSEG Technology’nin dünyaca ünlü eşleştirme motoru tarafından desteklenen dünyanın ilk kripto borsasıdır. AAX 2018’in başında kurulmuş ve 18 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından, borsa resmi olarak Kasım 2019’da faaliyete başlamıştır.

Borsanın hedefi hareketli bir bireysel yatırım topluluğuna hitap edecek, ancak aynı zamanda mevzuat hükümlerine uyum sağlayacak ve finans dünyasından kurumsal katılımcıları da çekecek bir dijital varlık borsası geliştirmekti.

AAX Borsası Kurucusu Kimdir?

Asya-Pasifik’in birçok yerinde ofislerle AAX’in 200 kişilik güçlü ekibinin lideri CEO Thor Chan’dır. FDT Group’da COO Vekili, App Annie ve Microsoft’da ürün yöneticisi olarak ve düşük gecikmeli yatırım sistemleri geliştirirken kazandığı deneyim sayesinde bir bir yıldan az sürede Chan başarılı bir şekilde AAX’i bölgenin en önemli kurumsal sınıf borsası haline getirmiştir.

AAX Borsasına Nasıl Kaydolunur?

 • E-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı kullanarak kaydolun.
 • Güçlü bir şifre oluşturun ve bir tavsiye kodu girin (varsa)
 • AAX Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Bildirimini anlayın ve kabul edin.
 • Kaydol yazısına tıklayın

AAX Güvenilir Mi?

2018 yılında kurulan kripto para borsası tüm kripto para borsaları arasında 5.3 güven puanıyla 37. sırada yer almaktadır. Bunların yanı sıra borsa makale tarihiyle son 24 hacim konusunda ilk 8’de yer almaktadır. Haftalık ziyaret sıralamasında ise 20. sırada yer almaktadır. Yazı tarihi itibariyle borsanın haftalık ziyaretçisi 1,327,255 kişi olarak bildirilmektedir.

 • AAX borsanın kayıt yeri Seychelles Adası olarak gözükmektedir.

Türkçe Dil Desteği Hakkında

Borsanın, 11 dil desteği bulunmaktadır. Bu destekler arasında Türkçe yer almaktadır. Bunun yanı sıra Android ve İOS uygulaması üzerinde de Türkçe dil desteği mevcuttur.

Borsanın Temel Ürünleri

Borsanın temel ürünleri aşağıdaki sıralamada yer almaktadır.

 • Vadeli Sözleşmeler
 • Spot
 • Kaldıraç ticareti
 • P2P Alım-Satım
 • Hızlı Al
 • AAB
 • Birikimler

Thor Chan Kimdir?

Thor Chan, AAX’e ilk katılanlar arasındaydı ve şirketin ürün geliştirme stratejisinin arkasındaki beyni oluşturuyor. Uzmanlığı tüm operasyonlara ulaşır ve ekibin başarısının arkasındaki itici güçtür. Deneyimi, profesyonel tüccarlar için küresel sipariş yönetim sistemleri, küresel ödeme sistemleri ve düşük gecikmeli ticaret platformları oluşturmayı içerir.

Daha önce hisse senedi ve türev aracılık ve ticaret operasyonlarını yönetmek için Hong Kong’da lisans aldı. FDT Group’ta COO Yardımcısı ve App Annie, Microsoft, Publicis ve HSBC’de ürün yönetimi rolleri dahil olmak üzere çeşitli görevlerde bulundu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.