Stablecoin’lerin Uygun Düzenlemeye İhtiyacı Var!

stablecoin'lerin düzenlenmesi
Abone Ol 

Dünyanın en büyük yatırım bankalarından birinin JP Morgan CEO’su , ABD stablecoin piyasasının uygun düzenlemeye ihtiyacı olduğuna inanıyor.  Jamie Dimon Stablecoin’lerin uygun düzenlemeye ihtiyacı var!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Jamie Dimon: ‘Stablecoin’lerin Uygun Düzenlemeye İhtiyacı Var!’

Jamie Dimon, bir kongre oturumu sırasında ifadesini verdi. Bankacının kendisi, kripto para birimi şüphecisi olduğunu dile getiriyor. Ancak stabilcoinlerde yanlış bir şey görmüyor, sadece bu piyasanın düzenlenmesi gerekiyor.

JP Morgan’ın CEO’su Jamie Dimon: “Tıpkı nakit piyasası gibi, stabilcoinleri yeterince düzenlemede yanlış bir şey yok. Bu alan para piyasasına çok benzer ve stabilcoinlere de aynı perspektiften bakmalısınız. Yani, bilgilerin açıklanması, ödeme ağ geçitlerinin sağlanması ve diğer pek çok şey için gereksinimleri belirlemek,” dedi.

Önerilen Makaleler

Aynı zamanda, Dimon bir kez daha bitcoin de dahil olmak üzere tokenlara ve kripto para birimlerine karşı onları tehlikeli olarak nitelendirdi. Bankacı, bu tür kripto para birimlerinin “merkezi olmayan finansal piramitler” olduğunu ve dolandırıcılar dışında kimseye faydalı olamayacağını belirtti.

Mayıs ayında, JP Morgan CEO‘su  , dijital para birimlerinin, örneğin bankacılık hizmetleri alanında, bazı yönlerden devlet para birimlerine göre avantajları olduğunu söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.