JPMorgan, Bitcoin İle Alakalı Neler Düşünüyor?

jpmorgan
Abone Ol 

Bir çok kişi geçen ayki çöküşün ardından, uzun bir kripto kışından korkuyor. ABD’deki en büyük yatırım bankalarından biri olan JPMorgan ise bu durumu fırsat olarak görüyor. JPMorgan, Bitcoin İle Alakalı Neler Düşünüyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

JPMorgan, Bitcoin İle Alakalı Neler Düşünüyor?

ABD yatırım bankası olan JPMorgan, Bitcoin’in şu anda ciddi şekilde düşük değerde olduğuna inanıyor. Bankadaki stratejistlerin halka açık bir notta yazdıkları ifade bu şekildedir.

ABD yatırım bankası olan JPMorgan‘a göre, Bitcoin potansiyel bir çift haneli sıçrama için hazırlanıyor. Geçen aydaki keskin düzeltme “bir kapitülasyona benziyor”. Bu nedenle, Bitcoin ve kripto pazarları için “yukarı potansiyel” var.

Önerilen Makaleler

Kripto piyasası geçen ay genel olarak neredeyse yüzde 50 düştü. Bunun birçok nedeni var: artan enflasyon, Rusya-Ukrayna savaşı, Fed tarafından kilit faiz oranındaki artış ve son olarak en büyük kripto para birimlerinden biri olan Terra’nın (LUNA) çöküşü gibi.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.