PNT Coin Nedir ? pNetwork Coin Yorum ,Teknik Analiz ve Geleceği !

pnt coin yorum analiz

pNetwork, birden çok ağdaki dApp’ler arasında zincirler arası etkileşimleri sağlayan bir çözüm olarak bilinmektedir. Peki tam olarak PNT Coin Nedir ? pNetwork Coin Yorum ve Geleceği ! 

PNT Coin Nedir ?

pNetwork ( PNT Coin ) , birden çok ağdaki dApp’ler arasında zincirler arası etkileşimleri sağlayan bir çözüm olup , varlıkları bir blok zincirinden diğerine taşımak için bir yol sağlar, örneğin Ethereum üzerinde Bitcoin ve aynı zamanda diğerleridir. Bunu , pTokens başka bir blok zincirindeki temel varlıkların 1:1 sabit temsilleri aracılığıyla yapılmaktadır. Ek olarak , yalnızca varlıklar zincirler arası taşınamaz, aynı zamanda NFT‘ler ve zincirler arası transferler ve akıllı sözleşme etkileşimleri de taşınabilir.

pNetwork, aşamalı olarak merkezi olmayan bir platformdur ve kullanıcıların PNT‘yi stake edebileceği ve orantılı oy hakları alabileceği bir DAO aracılığıyla yönetilir. DAO’da aktif olanlar, projenin kaderini şekillendirme fırsatı buluyor ve ayrıca %42’ye varan APY kazanabiliyor. pNetwork ekosisteminin bir parçası olan eidooCARD, heyecan verici özelliklerinden biridir. Bu, bir pTokens x Eidoo kombo – hızlı işlemler ve düşük ücretlerden gelen velayetsiz, L2 ile entegre bir kripto kartıdır.

PNT COİN NEDİR

pNetwork ( PNT Coin ) özellikleri ise şu şekildedir ;

  • Aşınabilir: pTokens, herhangi bir sürtünme olmaksızın herhangi bir jetonu farklı bir blok zincirine ışınlayabilir. Likidite zincirsiz!
  • Sabitlenmiş: Her pToken, ilgili belirtecine şeffaf bir şekilde sabitlenir. Bu, güvenilir bir 2 yönlü mandaldır.
  • Kanıtlanabilir: Merkezi olmayan bir süreç her şeyi şeffaf hale getirir. Herkes pTokens DApp aracılığıyla giriş/çıkış yapabilir

PNT  güvenliği kolaylaştıran merkezi olmayan bir açık kaynaklı sistem olmayı hedeflemektedir. pNetwork, pTokens sisteminin yönetim katmanıdır. pToken’lar, likiditeyi bir blok zincirinden diğerine taşıyan zincirsiz varlıklardır.

PNT Coin’ler ana ağda yayında ve DeFi ekosisteminin büyümesini desteklemektedir. Bu nedenle birden fazla blok zincirinde endüstri lideri platformlarla entegredirler.

pNetwork Toplam Arzı Ne Kadar ? 

PNT Toplam Arz : 83.932.920 PNT ‘ dir.

pNetwork Coin YORUM VE GELECEĞİ

Önerilen Makaleler

pNetwork Nasıl ve Hangi Borsadan Alınır ? 

PNT alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle ilgili borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer henüz kaydınız yok ise buradan kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  pNetwork ( PNT ) Listelenmiş olduğu borsa aşağıdaki gibidir ;

pNetwork Yorum ve Geleceği ! 

pNetwork fiyat tahmini. PNT fiyatının geleceğini mi merak ediyorsunuz? Tarihsel, temel ve teknik analizlerle pNetwork fiyat tahminini öğrenin. TradingBeasts PNT 2023 için Fiyat Tahmini için , pNetwork’ün iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir evet diyor. Diğer yandan ,  pNetwork (PNT) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz PNT fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, pNetwork projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

pNetwork ( PNT ) Teknik Analizi

pNetwork kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu PNT alım-satım derecesini görebilirsiniz. PNT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır – Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.